1398-04-31 03:29
1982
0
64545
دریغ از تشکیل یک جلسه برای تعطیلی 32 نشریه استان ؛

معاون سیاسی امنیتی استاندار برای رونق روزنامه همشهری تشکیل جلسه داد !

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان برای حل مشکلات روزنامه همشهری تشکیل جلسه داد در حالیکه سال گذشته 32 نشریه استان تعطیل شدند دریغ از تشکیل یک جلسه !

به گزارش گلستان ما ؛ روزنامهٔ همشهری روزنامه صبح ایران است که به صاحب‌امتیازی شهرداری تهران توسط مؤسسه همشهری از سال ۱۳۷۱ منتشر می‌شود، این روزنامه در استانها نیز به صورت ویژه نامه چاپ می شود .

 ویژه نامه روزنامه همشهری گلستان بیش از سه ماه پیاپی است که تنها در قالب نسخه های مجازی منتشر می شود .

شروع دوباره فعالیت و امکان انتشار دوباره به صورت کاغذی برای بار دیگر، باعث شد تا مدیر استانهای این روزنامه به گلستان سفر کند و معاون سیاسی امنیتی استاندار را به تشکیل جلسه ای برای رونق دوباره روزنامه همشهری بکشاند.

جلال خوشچهره سردبیرکل استان های همشهری، محسن افشاری، معاون امور استان های این موسسه و ستاره حجتی سرپرست همشهری در استان گلستان در این جلسه حضور داشتند .

چراغعلی در این جلسه با اشاره به اینکه توسعه گلستان با رسانه های پویا هموار می شود گفت : گلستان همواره حامی رسانه ها بوده است و خواهد بود.

توسعه گلستان با رسانه های پویا هموار می شود

وی با بررسی مشکلات مالی و چالش های یک سال اخیر در این روزنامه گفت: برای رفع مشکلات روزنامه همشهری در گلستان راه حل های اجرایی بررسی و اجرایی خواهد شد.

اینکه معاون سیاسی امنیتی استاندار به فکر اهالی رسانه و حل مشکلات مطبوعات باشد امری پسندیده است و باید تکرار شود اما نه برای فقط یک نشریه ، بلکه باید برای همه اهالی و فعالان رسانه ای چنین جلساتی برگزار شود .

نکته دیگر اینکه آقای چراغعلی بداند همشهری روزنامه کشوری است و از یک منبع پرپول بنام شهرداری تهران ارتزاق می کند ، اما در استان گلستان این همه هفته نامه داریم که با مشکلات فراوان در حال انتشار هستند و با گرانی کاغذ و ... روزگار سپری می کنند ، سال گذشته 32 نشریه استان گلستان به دلیل مشکلات مالی تعطیل شدند ، آیا نباید چراغعلی چنین جلساتی هم می گذاشت و به مشکلات اینها رسیدگی می کرد تا تعطیل نشوند .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.