1398-03-10 11:00
1355
0
63593
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

طرح معامله قرن با هوشمندی ملل مسلمان، محکوم به شکست است

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: هوشمندی ملت های مسلمان در طول تاریخ ، همواره نقشه های استکبار را نقش بر آب کرده است و طرح معامله قرن نیز با همین هوشمندی محکوم به شکست است.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، سردار حسین معروفی در راهپیمایی روز جهانی قدس در گنبدکاووس با عنوان این مطلب افزود: تقویت جبهه مقاومت به برکت انقلاب اسلامی انجام شد و خروجی این انقلاب جبهه مقاومتی است که بر پایه اصول دینی ایجاد شده است و جانش را فدای آرمان اسلامی می کند.

وی استفاضه فلسطین که از اثربخشی مثبت نظام اسلامی و مردم آزادیخواه ایران به وجود آمده است را نشانه قدرت اسلام عنوان کرد و گفت: مبارزات استفاضه با سلاحی چون سنگ شروع شد و به موشک نقطه زن تبدیل شد و امروز دشمن نگران این قدرت دفاعی است.

سردار معروفی با اشاره به اینکه امروز صدای عربدۀ استکبارو صهیونیست در رابطه به شعار نیل تا فرات خاموش شده است تصریح کرد: دشمن می داند که با این روش دیگر راه به جایی نمی برد و دنبال مشغول سازی جهان اسلام برای بهره گیری از آنهاست.

فرمانده سپاه نینوا ادامه داد: استکبار در قالب طرح معامله قرن به دنبال مصون‌سازی رژیم اشغالگر قدس در قلب جهان اسلام و مشروعیت بخشی بر این رژیم غاصب است.

وی عنوان کرد: ایران تنها کشوری است که به عنوان یک نظام شیعی از مردم فلسطین که همگی اهل سنت هستند حمایت می کند و این چیزی جز استمرار تفکر نبوی نیست.

سردار معروفی همچنین پشت پردۀ اقدامات آمریکا و صهیونیست در همراه کردن کشورهای مرعوب و عربی منطقه را معامله با خاک فلسطین عنوان کرد تا از این طریق بتواند رزِم غاصب اسرائیل را تثبیت کند.

وی  یادآور شد: هر جامعه ای که می خواهد قدرتمند، باعزت و باشرف باشد باید چند مسئله را در خود نهادینه کند که مهمترین آن داشتن رهبری بزگ ، هدایت کننده و دیده بان تیزی است که قوانین مستحکم الهی را با حکمت و مصلحت، ساری و جاری کند و هدایت کننده جهان اسلام باشد.

داشتن هدف و آرمان بزرگ دیگر خصیصه ای بود که وی برای داشتن جامعه ای باعزت بیان و همچنین اضافه کرد:  وجود ملت بزرگ که خود به واسطه آرمان و رهبر بزرگ ، بزرگ می شود و داشتن دشمن بزرگ از دیگر شاخصه های یک جامعه قدرتمند ، باعزت و باشرف است.

فرمانده سپاه نینوا از کشور عربستان به عنوان خائن بزرگ، نسبت به جهان اسلام اشاره کرد که با ادعای ام القرای اسلام  بودن در کنار استکبار قرار گرفته است و این نشانه ترسو و بزدل بودن این کشور است و مصر، اردن، بحرین و امارات نیز در این معامله حمایت کننده هستند.

وی معامله قرن را که نظر و رای مردم فلسطین در آن لحاظ نشده است ، معامله ای ننگین خواند  و گفت: استکبار هیچ گاه نمی تواند این نقشه خود را عملی کند و شاهد شکست دوباره آنها همچون شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت و همچنین شکست مفتضحانه سیاست‌های آمریکا در منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.