1398-02-15 06:48
1186
0
63014
یادداشتی به بهانه تهدید نماینده ولی فقیه در گلستان :

روزه سکوت هواداران نورمفیدی در پی توهین یک اصلاح طلب به امام جمعه گرگان / راه دمکراسی از صندوق های انتخاباتی گذر می کند نه قداره کشی و هیاهو در کف خیابان ها ! / باز یاد 88 کردید

در تعجبیم افرادی که با کوچکترین نقد برخی جریانات ور سانه های انقلابی به برخی فعالیتهای اقتصادی اطرافیان آیت الله نورمفیدی برآشفته می شدند امروز روزه سکوت گرفتند و آیت الله را تنها گذاشتند.

به گزارش گلستان ما ؛ سعید رمضانی فعال فضای مجازی در یکی از کانال های تلگرامی در پاسخ به تهدید آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان نوشت :

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از اصلاح طلبان تندرو استان گلستان به جهت فشار و تهدید نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای انتصاب فرد همسو با خودشان به سمت استاندار، گفته "ما گردن آیت الله نورمفیدی را باید می زنیم" .

اولا" ما با شخص کاری نداریم اما جایگاه ولایت فقیه و نماینده ایشان آنقدر بالاست که در فقه سیاسی شیعه جانشین امام زمان (عج) محسوب می شود و یک فرد باید چقدر گستاخ و بی ادب باشد که چنین جسارتی به این جایگاه نماید .

ثانیا" چنین فردی با چنین ادبیات چاله میدانی چطور می تواند تشخیص دهد چه کسی استاندار گلستان باشد ! باید بپذیریم دوران شعبان بی مخ ها گذشته است ! امروز راه دمکراسی از صندوق های انتخاباتی گذر می کند نه قداره کشی و هیاهو در کف خیابان ها ! اگر به روحانی رای دادیم پس عملکرد وزرای او را هم بپذیریم ، نمی شود با شلوغ بازی کارها را پیش برد .

ثالثا" در تعجبیم افرادی که با کوچکترین نقد برخی جریانات ور سانه های انقلابی به برخی فعالیتهای اقتصادی اطرافیان آیت الله نورمفیدی برآشفته می شدند امروز روزه سکوت گرفتند و آیت الله را تنها گذاشتند تا افرادی به این راحتی به خودشان اجازه دهند که گردن آیت الله نورمفیدی را بزنند .

رابعا" این افراد سالها مورد حمایت آیت الله نورمفیدی بوده و گاه و بیگاه در مراسمات مسجد گلشن و دفتر ایشان شرکت می کردند و به نوعی باید گفت که امام چمعه گرگان "مار" در آستین پروررش داده است که امروز حتی احترام او را نگه نمی دارند .

خامسا" انتخاب محمدرضا صالحی به عنوان استاندار گلستان چقدر برای این افراد حیاتی و مهم است که حاضرند "گردن نماینده ولی فقیه در استان را بزنند" ؟ مگر صالحی چی دارد ، جز اینکه او هم می خواهد دو سال وقت مردم را با این گرانی های سرسام آور ، بیکاری ، تورم و ... تلف کند یا آقایان دنبال چیزهای دیگری هستند که ما خبر نداریم .

سادسا" از اقای رحمانی فضلی وزیر محترم خواهش می کنیم همانطور که جنس و ماهیت این افراد را خوب شناخته ، در انتخاب استاندار به هیچ وجه به حرفها ، فشارها و تهدیدات آنها توجه نکند و استانداری را انتخاب کند که تقوی ، تعهد ، تخصص ، مردمی و با پشتکار باشد و مهمتر اینکه "طرفدارانش به فکر زدن گردن بزرگان نظام نباشند" ، فتنه 88 و حضور فعال اینگونه افراد نشان داد تهدیدش پربیراه نبود ، اینها آب ببینند شناگر خوبی هستند و بعید نیست آنچه به زبان آورد ، اشتغال ذهنی اش نیز باشد و روزی عملیاتی شود .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.