1398-01-14 07:03
1008
0
62306
فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع):

"خانه به خانه" به کمک سیل زدگان گلستانی می رویم/ جهادِ الان در کمک به سیل زدگان است

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع)حضور در مناطق سیل زده شمال کشور، اظهار کرد:  با شعار "خانه به خانه"  هر خانه سیل زده یک خانه کمک به کمک مردم سیل زده می رویم.

به گزارش گلستان ما؛ حسین یکتا با بیان اینکه صبوری مردم سیل زده وظیفه کمک ما را رفع نمی کند، اظهار کرد: همه ما شمالی ها را با همان نوازی می شناسیم در این ایام که سیل خانه های مردم را خراب کرده با وجود غم در وجودشان با آغوش باز ما را پذیرفته اند و  گل و لای است  نگذاشته رو حیه شان را از دست بدهند و حسب آن مهمان نوازی  ذاتی از سیل هم مهمان نوازی می کنند  و این صبر در گلستان مشهود است.

وی اذعان کرد: همواره ما مرکزنشینان و سایر مناطق کشور نیازمند محصولات شمال  بودیم وهستیم و امروز وظیفه ماست که به کمک به همنوعانمان بشتابیم و شادی هاس سال نو خانه هایمان را با آنها تقسیم کنیم.

وی فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع)  با بیان اینکه هر هموطنی می تواند هرکاری بکند ، تصریح کرد:حجم گل و لای در مناطق بسیار زیاد است و خانه هایشان تخریب شدند و حتی امکانی باری ساخت و نوسازی است. اینجا بانوان مسنی هستند که خود سر پرست خانوار است  خانه اش خراب شده  باید همه دست به دست هم دهیم تا بجای فرزندشان به کمک آنها برویم .

یکتا متذکرشد: اگر می خواستید دفاع از حرم بروید  الان وقتش است که خود را نشان دهید ، اگر آرزو می کردید کنار رزمندگان لشکر 25 کربلا باشید  ودر شب های عملیات در کنار سایر رزمندگان غواصی می کردید، اینروزها وقتش است، حالا یکجا آبرو می گذارید، بیل می زنیدو ..اعتقاد من است که می توانید .

وی خطاب به بانوان  هم بیان کرد: چادر به کمر گره بزنند  و کنار یک حاج خانم و مادر شهید بایستند که اگر یک ظرف  و  فرشش او شسته شود و یا غذایی طبخ شود یک خانه آباد می شود

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با بیان اینکه ما با شعار خانه به خانه کمک ها را در مازندران و گلستان آغازکردیم، گفت: هر خانه را یک خونه قبول کنیم  سال 1398 که به ظاهر یک امتحان شد ،  سال فرصت هاست،  سالی است که امام گفت "قدس از کربلامی گذرد"، "سالی است که امام گفت "این جنگ مقدمه فتح فلسطین است"  و مقام معظم رهبری گفت  "هرچه می خواهید به صعودی کمک کنید همه اش دست مجاهدین می افتد" ان شا ا.. این باریدن باران و آب پاکی  که باشد که همه گرفتاری ها و غصه ها را به پایان برساند و ما را به موعود برساند.

گفتنی است؛ حاج حسین یکتا با راه اندازی گروه های جهادی در جریان زلزله غمبار کرمانشاه با حضور در مناطق و با تلاش شبانه روزی به ساخت و کمک منازل زلزله زدگان پرداخت.

 

 

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.