1398-01-26 11:50
1099
0
62588
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

تجهیزات قرارگاه خاتم برای حل مشکلات در منطقه می ماند / کار کانال انحرافی "بندولی" پنج شنبه به پایان می رسد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: طبق درخواست استاندار هماهنگی ها برای ماندن عمده تجهیزات قرارگاه خاتم در استان برای کمک به شهر آق قلا می ماند.

به گزارش گلستان ما ؛ سردار حسین معروفی با اشاره به اینکه در ادامه کار کنار مردم و مسئولین تا زمان برگشتن آرامش به مردم هستیم اظهارکرد: هفت سپاه استانی معین گلستان با قوت خود در منطقه در زمان تعمیر ، ترمیم و ساخت در منطقه حضور خواهند داشت .

وی ادامه داد: نیروهای بسیج سازندگی و گروههای جهادی برای کاهش آلام مردم حادثه دیده در سیل در منطقه حضور دارند .

فرمانده سپاه نینوا گلستان اذعان داشت: نیروهای فنی خیر در حال شناسایی و سازماندهی اند تا زمانی که بنیاد مسکن به نتیجه برسد و با هماهنگی استانداری در حوزه ساخت هم با اولویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی بتوانیم خدمت رسانی کنیم .

وی به طرح "جهاد همبستگی " اشاره کرد و گفت: در این طرح هر یک از کسبه یک کالای اساسی و هر مسجد یک خانه 70 متری و هر بانک یک مدرسه را متقبل خواهند شد اگر نیمی از مساجد فعال کشور پای کار بیایند بخش عمده ای از مشکلات کشور مرتفع خواهد شد .

سردار معروفی افزود: با آمار و ارقام دقیق و مدیریت مناسب می توان از موازی کاری در کارها جلوگیری کرد تا بسیاری از موضوعات به خوبی انجام شود.

وی تصریح کرد: با محوریت بسیج سازندگی در استان کمکها جمع آوری می شود و کالاهای جمع آوری شده در ادامه کار ستاد اجرایی خواهد بود و براساس آمار ارائه شده از طریق استانداری توزیع خواهد شد .

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: پروژه 3600 متری کانال انحرافی "بندولی" در منطقه دیگچه به عنوان هدیه سپاه به مردم منطقه 5 شنبه به اتمام خواهد تا به عنوان یک سوپاپ اطمینان در حوادث احتمالی عمل کند .

وی با بیان اینکه کار لایروبی در قرسو و برخی از کانال ها مسیر خروج آب از منطقه سیل زده ادامه دارد ، گفت: طبق درخواست استاندار هماهنگی ها برای ماندن عمده تجهیزات قرارگاه خاتم در استان بماند برای کمک به شهر آق قلا تا جاهایی که سیل بند دستی ایجاد شده است به شکل اساسی درست شود .

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.