1398-02-15 12:58
725
1
63032
حاشیه های مسابقات دومیدانی المپیاد ورزشی دانش آموزان استان گلستان؛

اعتراض مربی دوومیدانی شرق استان به اعلام نتایج المپیاد ورزشی/ تغییر نتیجه اعلام شده در مسابقه، پس از پایان آن، عین بی‎عدالتی است

مربی دوو میدانی کار مراوه ای در اعتراض شدید به نتایج مسابقه دوومیدانی در المپیاد ورزشی استان گفت: در یک بی عدالتی کامل، نتیجه اعلام شده مسابقه، بعد از برگزاری مسابقه ، عوض می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، مسابقات دوومیدانی المپیاد ورزشی دانش آموزان استان گلستان، روز پنج شنبه 12 اردیبهشت ماه در گرگان برگزار گردید.

این مسابقات طبق نظر برخی از مربیان اعزامی به آن، از همان آغاز با حاشیه هایی روبرو بود.

یکی از مربیان در گفتگو با راه اترک گفت: تغییر زمان مسابقه آن هم در زمان نزدیک به برگزاری مسابقات، یکی از انتقادهای ما به برگزارکنندگان مسابقات بود.

مربی دانش آموزان مراوه ای هم در همین خصوص گفت: ما در روز دوازدهم اردیبهشت ماه مراسم سالگرد تولد مختومقلی فراغی را در شهرستان داشتیم که همه مردم منطقه و حتی خیلی از علاقمندان این شاعر بزرگ از سراسر کشور و کشورهای خارجی برای شرکت در این مراسم در این روز به مراوه می آیند، ولی متاسفانه برگزار کنندگان مسابقات، روز مسابقه را تغییر دادند و ما را از شرکت در مراسم مختومقلی فراغی محروم نمودند.

در هر صورت مهمترین گلایه برخی از مربیان، به خصوص مربیان شرق گلستان، بی عدالتی در اعلام نتایج مسابقات بود.

در مسابقه دوی 1500 متر، وقتی دانش آموزان شرکت کننده به خط پایان می رسند و رکورد آنها به همراه رتبه به دست آمده توسط داوران، ثبت می شود، به هنگام شرکت در مسابقه دوی امدادی، از سوی هیات اجرایی اعلام می شود که دانش آموز دیگری در دوی 1500 متر، اول شده و رتبه های اعلام شده اول، تغییر می کند؟؟؟

آیا مسئولین هیات اجرایی مسابقات المپیاد ورزشی، پاسخ این اعتراضات را خواهند داد؟

تیم های ورزشی دانش آموزان شرق گلستان از اعلام نتایج بسیار گله مند هستند و نسبت به این اعلام نتایج اعتراض دارند.

سایت راه اترک، منتظر پاسخ مسئولین اجرایی برگزار کننده این مسابقات می ماند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.