1397-09-30 14:58
1127
0
59730
در مراسمی با حضور نمایندگان تشکل‌های سیاسی؛

نخستین خانه احزاب مینودشت افتتاح شد + تصاویر

در مراسمی با حضور نمایندگان تشکل‌های سیاسی احزاب گوناگون، خانه احزاب مینودشت در شرق استان گلستان افتتاح شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، فرماندار مینودشت در این مراسم گفت: حضور احزاب و گروه‌ها و سلیقه‌های مختلف درصحنه جامعه به بالا رفتن مشارکت سیاسی مردم و ارتقا فرهنگ سیاسی جامعه منجر می‌شود.

nilkooh3245 1

سید رضا طباطبایی هدف از افتتاح این دفتر را در وهله اول وحدت و هماهنگی بین احزاب مینودشت عنوان کرد و افزود: یکی از مصادیق توسعه سیاسی در کشور وجود احزاب قوی در جامعه است.

وی اظهار داشت: خانه احزاب یک راهکاری است که از آن به‌عنوان یک راهکار سیاسی موفق در دنیا یاد می‌شود و چنانچه همه ما ید واحد نباشیم و بستر واحدی را ایجاد نکنیم به‌آسانی نخواهیم توانست توفیقات اجتماعی اقتصادی و... در شهرستان به وجود بیاوریم.

فرماندار مینودشت تعامل، هماهنگی، همدلی و صمیمیت بین احزاب را عامل سازندگی و پیشرفت هرچه بیشتر منطقه و کشور برشمردند و گفت: امیدوارم که این گام باعث نقش‌آفرینی، نشاط و بالا بردن سطح امید و توسعه در منطقه شود.

وی به ظرفیت بالای سیاسی مردمی مینودشت اشاره کرد و افزود: احزاب نقش بسزایی در شکل‌گیری جامعه پویا و منسجم دارند و در کنار یکدیگر و با تجمیع افکار گام‌های مؤثری را درزمینهٔ توسعه می‌توانند بردارند و مسیر دشوار پیشرفت را در سایه تعامل یکدیگر سهل و هموار سازند.

فرماندار مینودشت در بخش آخر صحبت‌های خود از نمایندگان احزاب و گروه‌های سیاسی مینودشت درخواست کرد که همدیگر را به رسمیت بشناسند و در فضای به وجود آمده رقابتی سازنده و به‌دوراز تخریب باهم به گفتگو بپردازند و به‌دوراز مسائل تفرقه‌برانگیز با وحدت برای حفظ و ارتقای جایگاه شهرستان و منطقه در سطح کشور تلاش کنند.

در پایان برخی از نمایندگان احزاب مختلف (اصولگرا، اصلاح‌طلب، اعتدال‌گرا) در فضایی صمیمی و دوستانه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و از این بستر مناسبی که برای در این شهرستان فراهم‌شده و توجه عادلانه نسبت به همگی جریانات سیاسی تشکر و قدردانی کردند.

nilkooh3245 1

nilkooh3245 1

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.