1398-01-22 15:29
947
0
62503
ظهر امروز؛

دانشگاهیان واحد آزاد مینودشت اقدام ترامپ را محکوم کردند + تصاویر

دانشگاهیان دانشگاه آزاد مینودشت در محکومیت اظهارات رئیس جهمور آمریکا در محوطه پردیس این واحد دانشگاهی تجمع کردند.

به گزارش  گلستان ما؛ ظهر امروز اعضای هیأت رئیسه، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت در تجمعی اعتراض آمیز با سر دادن شعارهایی همچون « الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»و «من هم یک سپاهی ام» مواضع ضدایرانی ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه را محکوم  کردند.

در این مراسم اساتید و دانشجویان به کمپین #من_سپاهی_ام پیوستند.

در حاشیه این مراسم پرچم امریکا که جنایتکارترین دولت در ظلم وتجاوز به کشورهای مسلمان و مظلوم است  به آتش کشیده شد.

در پایان، بیانیه ای در حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدامات ترامپ قرائت شد.

در این بیانیه آمده است: رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی نابخردانه، خلاف عرف و حقوق بین‌الملل، در ادامه سناریوهای قبلی، نهاد مهم و قانونی سپاه همیشه سرافراز پاسداران انقلاب اسلامی را تروریستی اعلام کرد؛ ساختاری که به‌صراحت اصل ۱۵۰ قانون اساسی و نیاز همیشگی انقلاب اسلامی، در نخستین روزهای پیروزی انقلاب، تشکیل شد تا همواره در نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن نقش بی‌بدیل داشته باشد و در عرصه‌های مختلف، در کنار ملت، خدمت‌رسانی کند. این سپاه، هرگز با تصمیم جاهلانه و متأثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تحریم و تهدید نیست و هویت اصیل، مردمی و اسلامی آن تغییر نمی‌کند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: نقش‌آفرینی این نهاد تأثیرگذار بر معادلات منطقه‌ای و جهانی به‌ویژه حمایت از مظلومان جبهه مقاومت، سبب شده سردمداران زخم‌خورده آمریکا، عمق کینه خود را از این لشکر الهی که در صف نخست مقابله با تروریسم است با تروریست خواندن آن، ابراز کنند.

این بیانیه تأکید کرده است: دانشگاهیان واحد مینودشت، با محکوم کردن این تصمیم شرورانه و شیطانی آمریکا؛ از مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی، انتظار دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به عمل متقابل و بازدارنده اقدام کنند؛ از وزارت امور خارجه نیز خواسته می‌شود تا از طریق و مجاری حقوقی، سیاسی و دیپلماتیک، این نقض فاحش مقررات بین‌المللی از سوی رئیس‌جمهور آمریکا را در بالاترین سطح پیگیری شود.

minoodasht 1

minoodasht02

 

minoodasht 1

minoodasht 5

minoodasht 1

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.