1398-08-27 12:45
475
0
66323
در جشن بهار مهربانی مطرح شد؛

بارسازی پارک انقلاب مینودشت با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال/ پارک بوستان خانواده و دریاچه مصنوعی ساخته می شود

به همت شهرداری و شورای شهر شهرستان پارک انقلاب یا پارک شهرداری که قدمت چندین ساله دارد بازساری شد و در جشن بهارمهربانی وهمچنین مناسبت هفته وحدت این پارک باحضورمردم ، مسوولان شهرستان و مدیرکل ارشاد گلستان افتتاح شد

به گزارش گلستان ما، به همت شهرداری و شورای شهر شهرستان پارک انقلاب یا پارک شهرداری که قدمت چندین ساله دارد بازساری شد و در جشن بهارمهربانی وهمچنین مناسبت هفته وحدت این پارک  باحضورمردم ، مسوولان شهرستان و مدیرکل ارشاد گلستان افتتاح شد.

 پارک به پارکینگ ماشین ها تبدیل شده بود

سید علی اصغر موسوی در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهارکرد: به سازی پارک انقلاب باتلاش همکارانم در شهرداری و همچنین شورای اسلامی شهر به اتمام رسید قدمت این پارک به سالهای پیش ازانقلاب برمی گردد. شهردار مینودشت در ادامه افزود: این پارک تا کنون بازسازی نشده و بدون امکانات رها شده بود.مردم شهرستان دیگر تمایلی به استفاده از این فضا را نداشتند و پارک به پارکینگ ماشین ها تبدیل شده بود.

بارسازی پارک انقلاب مینودشت با اعتباری بالغ بر9 میلیارد ریال 

موسوی خاطرنشان کرد: بااعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال که ازطریق شورای شهر مصوب و بازسازی پارک آغاز شد.وی با اشاره به ویژیگی های این طرح بیان کرد: طراحی هندسی در پارک اعمال شده معابر،چمن ها ی زیبا ، آبنما و چند حوض تعبیه وطرح آبیاری هوشمند در پارک اجرا شده است همچنین باید اضافه کنم طرح آبیاری هوشمند ازمهمترین اتفاقات است.طرح روشنایی از طرح های دکوراتیوبوده وفضای زیبایی را ایجاد کرده است تا مسافران وهمشهریان به راحتی از این فضا استفاده کنند و لذت ببرند.

 پارک بوستان خانواده و دریاچه مصنوعی ساخته می شود

رییس شورای اسلامی شهرستان مینودشت از ساخت پارک بوستان خانواده و دریاچه مصنوعی خبرداد.

مصطفی صادقی رییس شورای اسلامی  شهرستان مینودشت ضمن تشکر از شهردار مینودشت و همکارانش و قدردانی  از اعضای شورای شهر و اعضای فضای سبز شهرداری و فرماندار و مسوولان شهرستان اظهار کرد: پروژه های در دست اجرای ما در شهرداری و شورا پارک انقلاب بود که باتلاش همکاران به بهربرداری رسید و پروژه بعدی ما پارک بوستان خانواده که در منطقه کشتارگاه در حال ساخت است بطوریکه ساخت این پارک یکی از دغه غه های مسوولان بویژه حجت الاسلام حسینی امام جمعه و فرماندار جناب آقای طباطبایی بود. اعتبار تخصیص داده به این پارک مبلغی بالغ بر 9میلیارد و 500 میلیون ریال پیش بینی شد که با تورم ایجاد شده مبلغ بالغ بر 10میلیارد هزینه برداشت، امید وار هستیم  تا آخر سال این پارک هم به بهره برداری برسد.

با اعتباری بالغ بر 10میلیارد و 500 میلیون ریال ساخت و زیبا سازی بلوار خارج شهر

وی از دیگر اقدامات انجام شده به بلوار خارج شهر از پلیس راه تا ابتدای پل سنگی اشاره کرد و افزود: با تلاش اعضای شورا و شهرداری با اعتباری بالغ بر 10میلیارد و 500 میلیون ریال ساخت و زیبا سازی صورت گرفته است.

صادقی بااشاره به اقدامات رفاهی برای همشهریان خاطر نشان کرد: ما از اقدامات زیر سازی و آسفالت معابر و خیابانها در مدت این 2 سال غافل نشده ایم!! در بازسازی و ساخت این پروژها هم بالغ بر 9 میلیارد ریال هرینه شده است همچنین 9 میایارد و 800 میلیون ریال هم برای ایجاد و بازسازی جداول هزینه و برای کف پوش پیاده روها هم مبلغ 8 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است. 6 میلیاردو 500 میلیون ریال هم برای نماکاری و داخلی ساختمان شهرداری هزینه صرف شده است. 

کسب 16 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت پل خاکی خوریماق 

صادقی گفت: 16 میلیارد ریال هم با هم کاری شهردار محترم جناب موسوی و تلاش سید نجیب حسینی از وزیر کشور اعتبار برای بازسازی پل خاکی خوردیماق اختصاص داده شد که تاکنون 4 میلیارد ریال آن پرداخت شده و بزودیی پل خاکی خوردیماق سمت دادگستری  کلنگ زنی و باز سازی می شود.

رییس شورای اسلامی شهرستان مینودشت تاکید کرد: هدف ما این بود که وقتی انتخاب شدیم در مدت این 4 سال بتوانیم اقدامات خوبی برای رفاه شهروندان انجام دهیم.

صادقی به ساخت دریاچه مصنوعی اشاره کرد وافزود: از کارهای دیگر ما ایجاد دریاچه مصنوعی به مساحت 40 هزار متر و پارکی به مساحت 30 هزار متر در جاده کمربندی شهرستان هست که نیازمند همکاری فرماندار واستانداری برای گرفتن مجوز آن هستیم امیدواریم با همکاری این عزیزان و با ایجاد این دریاچه  رضایت همشهریان را فراهم سازیم .

رقیه بشارت نیا

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.