1393-06-13 06:10
3428
0
2229

گلایه شهروندان ترکمن نشین از پخش ترانه های ترکمنستانی از صدای گلستان

در روزهای اخیر برخی از شهروندان ترکمن نشین با ارسال مطالبی از پخش سرودهای ترکمنستانی در رادیو گرگان ترکمنی گلایه کردند.

به گزارش گلستان ما ؛ پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما در مهرماه سال گذشته در مطلبی تحت عنوان پخش ترانه های خوانندگان ترکمنستانی از واحد ترکمنی رادیو گرگان به این مساله پرداخته بود که بعد از این تذکر پخش این سرودها برای مدتی متوقف شد .

اما گویا این کار مجددا شروع شده است. ما نمی دانیم چه هدفی از این کار دنبال می شود اما هر چه که هست قابل تامل می باشد . ذیلا مطلب ارسال شده توسط یکی از این خوانندگان سایت را منتشر می کنیم.

چرا رادیو گرگان ترکمنی این کار را می کند ؟

رادیو گرگان در برنامه های ترکمنی خود بنام " سایرایار الکام " که برای ترکمن های ایران پخش می شود هر روزه ترانه های پاپ هنرمندان ترکمنستانی را پخش می کند!

سوال من به عنوان یک خواننده ترکمن ایرانی این است که مگر در آرشیو رادیو گرگان آثار هنرمندان ایرانی کم است که این کار را می کنند؟

چرا صدا و سیمای گلستان این کار را می کند ؟ این کار باعث می شود که هر روز تعداد زیادی از ترکمن های خودمان به رادیو زنگ می زنند و درخواست پخش ترانه های خواننده های ترکمنستانی را می کنند!

چند وقت بود این کار قطع شده بود اما باز هم تازگی ها شروع شده است . مگر رادیو عشق آباد آثار هنرمندان ترکمن ایرانی را پخش می کند که صدا و سیمای گلستان این کار را می کند ؟

چرا با دست خودتان دارید ترکمن های ایران را به سمت ترکمنستان متمایل می کنید ؟

یوسف از گنبد

مطلب مرتبط:

پخش ترانه های خوانندگان ترکمنستانی از واحد ترکمنی رادیو گرگان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.