1398-10-06 00:32
248
0
66792
سردار شریف در یادواره شهدای روستای النگ:

گام دوم انقلاب ، گام شکست های پی در پی دشمنان است

تمام رسانه های دنیا تلاش میکنند به ما الگو معرفی کنند در حالی که زیباترین وناب ترین الگو ها همین شهدای ما هستند.

به گزارش گلستان ما، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف ؛ معاون روابط عمومی و سخنگوی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۲۵ شهید روستاتی النگ شهرستان کردکوی گفت: ما در یادواره شهدا وظیفه داریم به شهدا گزارش دهیم که توانسته ایم وظیفه خود را در قبال شهدا به درستی انجام دهیم یا خیر؟

سردار شریف افزود: ابتدا بگویم برخی جوانان ما نمیدانند نظام ستمشاهی پیش از انقلاب با مردم چگونه رفتار می کرد و رفتارش در قبال دشمنان چه بود.

سخنگوی سپاه با اشاره به غارت نفت ما توسط آمریکا در دوران قبل از انقلاب بیان داشت : نفت ما در دوران ستمشاهی متعلق به آمریکا بود و امروز هم صریحا دیدید که رییس جمهور امریکا گفت در منطقه ما به دنبال نفت است.

معاون روابط عمومی سپاه افزود: جوانان بدانند که این کشور با چه زحمتی از چنگال آمریکایی ها درآمد و امام (ره)چگونه با اتکا به خداوند سرنوشت کشور را دست مردم سپرد.

وی در ادامه تصریح کرد: تا پیش از انقلاب همه مقدرات در دست دربار و عده ای محدود وابسته به دربار بود و مردم در تعیین امورات کشور نقشی نداشتند.

سردار شریف اظهار کرد : آمریکایی در ابتدای انقلاب کمر همت بستند تا با کودتا و توطئه و جنگ نظامی و تحریم اقتصادی انقلاب را از بین ببرند اما در تمام اقدامات خود شکست خوردند.

این مقام مسئول بیان داشت: چه منافقین و چه خاندان پهلوی به خاطر خیانت های خود به ایران ، منفورترین شخصیت ها نزد ملت ما هستند.

سخنگوی سپاه گفت: امروز از ژنرال هال قدکشیده صدام و حزب بعث خبری نیست ، امروز از گروهک های تجزیه طلب خبری نیست ، امروز از اردوگاه های منافقین در منطقه خبری نیست و این شکست ها مدیون خون شهداست.

معاون روابط عمومی سپاه پاسدارن با بیان شرایط فعلی آمریکا و اسرائیل خاطر نشان کرد:امریکایی ها و صهیونیست ها بدانند در بدترین شرایط تاریخ خود هستند که هر آنچه کری میخوانند فقط بلندی صوت است.

وی گفت: در حوزه امنیت به جایی رسیدیم که دشمنان این آب و خاک قادر نیستند به آن خدشه ای وارد کنند و هیچ غلطی نتوانسته اند بکنند.

سردار شریف افزود: دوره ذلت آمریکایی ها بعد از سقوط پهپاد رقم خورد و فرزندان این سرزمین طی چند سال اخیر در شامات و عراق حضور پیدا کردند و عاملی شدند که داعش رو به نابودی رفت.

وی اظهار داشت: در ماجرای گرانی سوخت دشمنان سعی کردند بر موج بی تدبیری ها و فشار های اقتصادی سوار شوند اما با کمتر از ۵ دقیقه بیانات رهبر فرزانه انقلاب مردم صفوف خود را از آشوبگران جدا کردند.

شریف تاکید کرد: تمام رفتار این کشور با اذن ولی فقیه صورت میگیرد و پیروزی ما در همه صحنه ها مرهون این نوع رفتار است چراکه نگاه ما به دهان رهبری است و پای ما جای پا ایشان است.

سخنگوی سپاه بیان داشت: جوانان دیروز گوش به فرمان امام راحل (ره) بودند و برادرگونه با همت خود حماسه آفرینی جبهه ها را رقم زدند.

سردار شریف با اشاره به گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز ۴۰ سال از استقرار جمهوری اسلامی میگذرد و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب گام دوم انقلاب گام شکست های پی در پی دشمن است.

وی ادامه داد: ما در ۴۰ سال گذشته همه تهدید های دشمن در عرصه های مختلف را به فرصت تبدیل کردیم و به فضل الهی در ادامه هم قادر خواهیم بود به سمت قله های پیشرفت حرکت کنیم.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران بیان داشت : امروز بزرگترین خلا کشورها نداشتن رهبری شجاع ، مردم دوست آگاه و با بصیرت است و ما در جایی از عالم خلقت در روی کره زمین مثل امام خامنه ای پیدا نمیکنیم دلش برای توده مردم ایران بسوزد.

وی افزود: دو شاخصه رهبر فرزانه انقلاب مردمی بودن ایشان و تاکید بر دشمن شناسی است چراکه ایشان همواره فرموده اند که نباید دشمن را دست کم گرفت.

شریف بیان داشت: یکی از تهدیدات همیشگی آمریکایی ها این بود که ما اجازه واردات بنزین به ایران را نمی دهیم در حالی که فرزندان شما در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه با استعداد و هوش سرشار ایرانی با ساخت پالایشگاه خلیج فارس این حربه را از دست دشمن گرفتند.

سخنگوی سپاه گفت:سال ۵۶ بر اساس آمار رژیم ستمشاهی از ۷۰ درصد جمعیت کشور در روستاهایی زندگی میکنند که اکثرا آب و برق نداشتند.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمن اعتراف میکند در وصیت نامه شهدا رمز پیروزی انقلاب اسلامی به دست آمده که شامل پایبندی به دین ، مذهب و خانواده ؛ اعتقاد قلبی به رهبر خود و برآمدن از توده مردم می شود.

وی با اشاره به اینکه تمام رسانه های دنیا تلاش میکنند به ما الگو معرفی کنند در حالی که زیباترین وناب ترین الگو ها همین شهدای ما هستند خاطرنشان کرد: دشمن امروز می کوشد با انحراف خانوده ما از تربیت جوانانی با شاخصه شهدا جلوگیری کند اما مردم ما را باید در کنار ضریح علی ابن موسی الرضا (ع) ، راهپیمایی عظیم اربعین و راهیان نور دید که نشان می دهد دشمن در این نیرنگ خود هم شکست خواهد خورد.

شریف در پایان با بیان اینکه جوانان این آب و خاک امروز راه شهدا را ادامه داده اند بیان داشت: به لطف خداوند و به برکت تلاش و مجاهدت مردان این سرزمین به قدری توانمند شده ایم که دشمن با درک مقداری از توان ما گزینه نظامی را از روی میز خود برداشته اند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.