1398-09-02 14:30
400
0
66397
در قالب نشریه انقلاب؛

چهاردهمین ویژه نامه 5 آذر گرگان منتشر شد

چهاردهمین ویژه نامه 5 آذر گرگان در قالب نشریه انقلاب شماره 209 و 210 منتشر شد.

به گزارش گلستان ما، این ویژه نامه در 10 صفحه به صورت دو رنگ و قیمت 300 تومان منتشر شده و شامل خاطرات تصاویر و شرح واقعه 5 آذر سال 57 گرگان می باشد. این ویژه نامه سالها است که توسط غلامرضا خارکوهی تاریخ نگار انقلاب در سالگرد این واقعه به چاپ می رسد و به معرفی آن به نسل جوان می پردازد.  

خارکوهی مدیر مسئول نشریه در سرمقاله این شماره ضمن گلایه از کوتاهی سازمان های فرهنگی و سیاسی و نخبگان و گرگان دوستان ، از آنان خواسته که با اجرای برنامه های مختلف، این روز بزرگ تاریخی شهر گرگان را که ثبت ملی شده و در شورای شهر هم به عنوان روز ملی گرگان تصویب شده، گرامی بدارند.

وی همچنین از استانداری، فرمانداری، شورای اسلامی شهر، سازمان برنامه و بودجه، بنیاد شهید، کنگره شهدا، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، و بسیج خواست تا برای بزرگداشت واقعه پنج آذر هر سال بودجه پیشبینی کنند.

این ویژه نامه حاوی خاطرات دو نفر از اساتید دانشگاه، یک خانم پرستار، یک جانباز واقعه، یک راننده آژانس، یک معلم بازنشسته، و یکی از روستائیان در باره این واقعه، به اضافه اسناد شورای شهر گرگان در باره روز 5 آذر و تصاویر شهدا و پوستر مزار شهدا می باشد.  

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.