1398-10-21 00:23
145
0
67048
یادداشت؛

پهپادهای داخلی آمریکا و زدن حاج قاسم ها/ عین الاسدهای نفوذی ها و جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی

حاج قاسم را یکی از پهپادهای برون مرزی آمریکا و با بهره گیری از اطلاعات عناصر نفاق و نفوذی ،ترور کردند. هدف اصلی آنان هم حذف فیزیکی عامل میدانی حفظ امتداد عمق راهبردی و بی اثر کردن راهبرد برون مرزی مقاومت همه جانبه جمهوری اسلامی و متحدین منطقه ای آن که رهبر معظم انقلاب در مراسم ارتحال امام (ره) و در مجمع عالی فرماندهان سپاه اعلام نمودند.

به گزارش گلستان ما، حاج قاسم را یکی از پهپادهای برون مرزی آمریکا و با بهره گیری از اطلاعات عناصر نفاق و نفوذی ،ترور کردند. هدف اصلی آنان هم حذف فیزیکی عامل میدانی حفظ امتداد عمق راهبردی و بی اثر کردن راهبرد برون مرزی مقاومت همه جانبه جمهوری اسلامی و متحدین منطقه ای آن که رهبر معظم انقلاب در مراسم ارتحال امام (ره) و در مجمع عالی فرماندهان سپاه اعلام نمودند. در برابر راهبرد فشار حداکثری آمریکا و متحدین آن بود، تا شاید به زعم دولت حاکم آمریکا ضمن بهره برداری تبلیغاتی برای انتخابات ریاست جمهوری؛ بتوانند  سیاست خارجی ورشکسته خود در غرب آسیا را از بن بست خارج کنند و از آن طریق راه را برای بن بست شکنی های دیگر باز کنند.

پشتوانه چنین تحلیل و برآوردی برای یک پیروزی بزرگ، بیش از ۶سال عملیات ستون پنجم آمریکا(پهپادهای داخلی آمریکا ) در ایران ، تخریب روحیه انقلابی و انقلابی گری و ترور شخصیتی جوانان انقلابی بوده و هست تا پشتوانه داخلی جبهه مقاومت تضعیف شود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ در این خصوص می فرمایند:"یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت درونی، حفظ روحیّه‌ی انقلابیگری است در مردم؛ بخصوص در جوانها. سعی دشمنان این است که جوان ما را لاابالی بار بیاورند، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت بار بیاورند، روحیّه‌ی حماسه و انقلابیگری را در او بکُشند و از بین ببرند؛ جلوی این باید ایستاد.

جوان، روحیّه‌ی انقلابیگری را باید حفظ کند. و مسئولین کشور جوانهای انقلابی را گرامی بدارند؛ این‌همه جوانهای حزب‌اللّهی و انقلابی را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی و امثال اینها. جوان انقلابی را باید گرامی داشت، باید به روحیّه‌ی انقلابیگری تشویق کرد؛ این روحیّه است که کشور را حفظ میکند، از کشور دفاع میکند؛ این روحیّه است که در هنگام خطر به داد کشور میرسد." اما در تمام این سالها و برخلاف این راهبرد ، این پهپادهای آمریکایی در فضای داخلی ایران مشغول ترور و حذف بوده و هستند تا اینگونه به همگان نشان دهند که انقلاب و روحیه انقلابی دیگر در این کشور مرده است! 

امام خامنه ای روز چهارشنبه ۱۸دی در دیدار مردم قم ،ضمن اشاره به مراسم تشییع سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از هدف و ماهیت اصلی این جریان رمزگشایی می کند و می فرمایند :" شهادت او زنده بودن انقلاب در کشور ما را به رخ همه‌ی دنیا کشید. عده‌ای میخواستند وانمود کنند که انقلاب در ایران از بین رفته است، مُرده است، تمام شده، البته عده‌ای هم سعی میکنند که این اتفاق بیفتد"!

معظم له در فراز پایانی بیاناتشان برای برون رفت از چنین وضعیتی با اشاره به وجود افراد شجاع و با تدبیر در کشور در عرصه های نظامی، علمی، سیاسی و اقتصادی فرمودند:" باید سخن این افراد شنیده، و به پیشنهادهای آنها در سطح کشور توجه و عمل شود. همانگونه که امام بزرگوار فتح الفتوح انقلاب اسلامی را تربیت جوانان مؤمن، شجاع و کارآمد می دانستند، امروز چنین انسانهای تربیت‌شده مکتب امام در کشور فراوان هستند و باید از ظرفیت آنها برای مقابله با طراحی های دشمن استفاده شود."

در همین ارتباط و با وجود حاج قاسم های شجاع و مدبر در عرصه های نظامی، علمی،سیاسی و اقتصادی چند سوال مهم مطرح می گردد؛

اولا چرا سخنان حاج قاسم های یاد شده شنیده نشده و نمی شود !!؟

ثانیا چرا به پیشنهادهای آنها در سطح کشور توجه و عمل نمی شود ؟

ثالثا چرا از ظرفیت های آنها برای مقابله با طراحی های دشمن استفاده نمی شود ؟

جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه به این سوال ابتدایی و مهم که چه کسانی "سعی می کنند که این اتفاق(انقلاب در ایران از بین برود)بیفتد " پاسخ دهند و می بایست برای گره گشایی همیشگی ، پایگاه های عین الاسدهای آمریکا _که آشیانه های پهپادهای آنان در ایران است_ را نابود کنند.

بدیهی است که تا زمانی که این پایگاه ها مستقر و دایر هستند و از ستون پنجم آمریکایی ها حمایت ویژه می کنند؛ باید همیشه منتظر بود که حاج قاسم های امت را در خط مقدم ترور کنند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.