1397-12-27 11:21
307
0
61971
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس:

صدا و سیما نتوانسته در مبارزه با اشرافی گری موفق باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از اینکه برنامه ها و سریال های تلویزیون با زندگی مردم تطابق زمانی ندارد، گفت: صدا و سیما همگام با دغدغه های مردم حرکت کند.

به گزارش گلستان ما؛ علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه امروزه که فشارهای اقتصادی بر مردم افزایش یافته و مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند انتظار می رود صدا وسیما همگام با دغدغه های مردم حرکت کند، گفت: برنامه ها و تبلیغات تلویزیون نباید در جهت ترویج اشرافی گری باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه در  برخی موارد در سریال ها و تبلیغات تلویزیونی جای ترویج ساده زیستی شاهد تبلیغ و ترویج زندگی اعیانی هستیم، افزود: در برخی زمینه ها برنامه ها و سریال های تلویزیون با زندگی مردم تطابق زمانی ندارد و نیاز است مسئولان ذیربط به این مهم توجه داشته باشند.

صدا و سیما نتوانسته در مبارزه با اشرافی گری موفق باشد

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه صدا و سیما نتوانسته در مبارزه با اشرافی گری موفق عمل کند، تصریح کرد:  در برخی سریال ها زندگی  خانواده ها با واقعیات جامعه فاصله زیادی دارد. در این رابطه می طلبد صدا و سیما همدلی و همدردی مناسب را با مردم در این وضعیت اقتصادی داشته باشد.

وی با تاکید بر ضرورت تبلیغ کالاهای ایرانی در صدا و سیما، گفت: صدا و سیما باید گامی جدی در این مسیر بردارد و با تولید برنامه های مناسب مردم را به استفاده از کالاهای ایرانی دعوت کند./

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.