1398-10-19 21:42
160
0
67035
جانشین سپاه نینوا :

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی متعلق به تمام جهان اسلام است

جانشین سپاه نینوا گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی امروز دیگر فقط متعلق به کرمان و ایران نیست ؛ او متعلق به جهان اسلام است و تفکر او در منطقه غرب آسیا گسترش یافته است.

به گزارش گلستان ما، سرهنگ پاسدار سید موسی حسینی جانشین فرمانده سپاه نینوا در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی در سرخنکلاته گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی امروز دیگر فقط متعلق به کرمان و ایران نیست ؛ او متعلق به جهان اسلام است و تفکر او در منطقه غرب آسیا گسترش یافته است.

وی افزود:  یکی از دستاورد های خون این شهید افزایش نفرت و کینه مردم منطقه از رژیم تروریست آمریکاست چون ما عزیزی را از دست دادیم که بر قلوب مردم حاکم بود.

حسینی تصریح کرد: حاج قاسم مردم منطقه را به این باور رساند که می توانند مقابل استکبار بایستند و آن را به عقب نشینی واردار کنند و وقتی صحبت شجاعت درمیان می آید مدال های فتح و مدال زرین ذوالفقار بر سینه حاج قاسم رخ نمایی میکند.

جانشین سپاه نینوا خاطرنشان کرد: ما حساب رژیم صهیونیستی را در ماجرای شهادت سردار سلیمانی از آمریکا جدا نمی دانیم و شک نکنید اگر در آینده غلطی کنند به فرموده فرمانده کل سپاه آنجا که به آن عشق می ورزند به آتش کشیده خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.