1399-09-01 15:06
838
0
71687
فرماندار گرگان مطرح کرد؛

شب بازار گرگان جمع می شود/ چه خودروهایی مجوز عبور و مرور در شهر را دارند؟

حمیدی گفت: امکان دارد فردی ساکن گرگان باشد اما دارای پلاک 69 باشد که این فرد بعد از گذشت محدودیت های کرونایی با مراجعه و داشتن مدارک مستدل می تواند جریمه خود را که توسط دوربین ها گرفته شده است را پاک کند اما اگر فردی ساکن گرگان باشد و مدارک مستدل هم داشته باشد اما دارای پلاک خارج استان باشد جریمه اش بخشده نمی شود.

محمد حمیدی در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما، اظهار کرد: طبق دستور العمل پلاک غیر بومی شهر قرمز در شهرهای دیگر نمی تواند عبور و مرور کند.

فرماندار گرگان خاطرنشان کرد: پلاک گلستان 59 و 69 است که برای کارمندان یا کسانی که کار واجب دارند مجوز عبور و مرور توسط نهادهای متولی صادر می شود برای مثال کسی از گنبد می خواهد بیمار خود را به گرگان بیاورد یا فردی از گرگان می خواهد برای کار خود که کارمند شهر دیگر است سفر کند می تواند با دریافت مجوز این کار را انجام دهد.

وی افزود: اگر ماشین های با این دو پلاک توسط راهور استان جریمه شوند نامه خود را مبنی بر ماموریت نشان می دهند و برخوردی نمی شود اماخودروهای دارای پلاک خارج استان به هیچ عنوان حق عبور و مرور در شهر را ندارند.

حمیدی عنوان کرد: امکان دارد فردی ساکن گرگان باشد اما دارای پلاک 69 باشد که این فرد بعد از گذشت محدودیت های کرونایی با مراجعه و داشتن مدارک مستدل می تواند جریمه خود را که توسط دوربین ها گرفته شده است را پاک کند اما اگر فردی ساکن گرگان باشد و مدارک مستدل هم داشته باشد اما دارای پلاک خارج استان باشد جریمه اش بخشده نمی شود.

فرماندار گرگان در خصوص اولین روز از محدودیت های دو هفته ای برای اصناف گفت: همکاری اصناف قابل قبول بود اما در حوزه دست فروشان با توجه به شرایط اجتماعی برای برخورد با کمی مشکل رو به رو هستیم ضمن اینکه تمام شب بازارهای گرگان نیز بسته می شود.

انتهای پیام/
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.