1398-05-01 08:34
1362
0
64564
رئیس کل دادگستری گلستان خبرداد؛

رسیدگی پرونده «گندم های مفقودی» گلستان در دادگاه جرایم اقتصادی

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: پرونده گندم های مفقودی گلستان به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شد.

به گزارش گلستان ما؛ هادی هاشمیان امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پرونده گندم های مفقودی گلستان به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شد.

وی با بیان اینکه اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید، عنوان اتهامی متهمان این پرونده است، افزود: این پرونده مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی چند هزار تن گندم استان به ارزش هشت میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان  تصریح کرد: شاکی پرونده یعنی اداره غله و خدمات بازرگانی استان مدعیست سرنوشت ۶ هزار و ۵۱۲ تن گندمی که این اداره سال ۹۵ به متهمان این پرونده برای نگهداری در کارخانه شان امانت سپرده بود، مشخص نیست.

وی با بیان اینکه متهمان این پرونده سه نفر بوده که دو نفرشان فراری هستند، گفت: با دستور معاون اول قوه قضاییه این پرونده برای رسیدگی به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان ارجاع شد.

هاشمیان تصریح کرد: این پرونده پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر، دومین پرونده ای است که به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان ارجاع شده است.

هاشمیان بیان کرد: این پرونده پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر، دومین پرونده‌ای است که به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان ارجاع شده است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.