1399-05-13 09:25
322
0
69709
جابجا کننده مرزهای چاپلوسی در راه معاونت ورزش و جوانان :

جوانان در تیررس تصمیمات سیاسی/ ماهیت سازمان های مردم نهاد با سیاسی کاری در تناقض است

فشار بر مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در انتصاب معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان گلستان مایه تاسف است.

به گزارش گلستان ما ؛ در روز برگزاری دومین جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین  فردی کاملا سیاسی و غیر تخصصی با فشار سیاسیون برای سمت معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان معرفی شده است.

با توجه به اینکه قاسم مارزلو رئیس ستاد برگزاری جشنواره ازدواج میباشد و انتظار میرود مدیر کل از ایشان در راستای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم حمایت ویژه را داشته باشد اما متاسفانه گامی منفی برای عزل قاسم مارزلو از معاونت جوانان این اداره کل برداشته است.

با اذعان به اینکه سازمان های مردم نهاد گلستان جزو قوی ترین تشکل های مردم نهاد کشور هستند، روی کار آمدن فردی غیر متخصص و کاملا سیاسی که با ماهیت سازمان های مردم نهاد کاملا در تناقض است، مایه تاسف می باشد و باعث تضعیف سازمان های مردم نهاد گلستان خواهد شد.

از آنجایی که سازمانهای مردم نهاد غیر سیاسی و غیر انتفاعی میباشند، باحضور شخصیت های سیاسی چه اینده ای در انتظار این نهاد های مردمی و غیر سیاسی استان گلستان است؟

جوانان تا کی باید در تیررس تصمیمات حزبی و سیاسی باشند و افراد متخصص و پای کار جوانان و سازمان های مردم نهاد فدای تصمیمات پشت پرده سیاسی شوند؟
 نفر وسط محمد مهدی اسلامی همان فردی است که با فشار سیاسیون و بیوت برخی بزرگان استان قرار است معاونت جوانان اداره ورزش و جوانان استان گلستان بشود ، در حالیکه مدیر کل رغبتی ندارد نیروی خارج از حوزه ورزش و جوانان را وارد این دستگاه نماید.
اما اسلامی بعد از اینکه توسط فرهاد یغمایی رییس دانشگاه گلستان کنار گذاشته شد سخنانی زد که هر کس دیگری هم آن را تکرار می کرد امروز پست مهمی می گرفت .
او گفته بود :
…  معتقدم که در رأس دولت شخصیتی باتقوا، مؤمن، دانشمند و انقلابی الاصل و از بقیه السلف یاران حضرت امام رضوان الله تعالی علیه، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی حفظه الله تعالی علیه قرار دارد که مسیر عقلانیت را با آگاهی و تدبیر هر چه تمام تر در پیش گرفته است و حمایت از ایشان را پیروی از مکتب حسینی امام خمینی(ره) می دانم ...

به نظر می رسد مرزهای چاپلوسی با این حرفها جابجا شد و البته مزد آن هم خیلی زود نقد شد!

انتهای پیام /

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.