1399-06-24 10:24
100
0
70354
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان :

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در گلستان تا 27 شهریور تمدید شد

امیراحمد دهقانی گفت : با توجه به درخواست های مردمی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان تا 27 شهریور ماه تمدید شد .

به گزارش گلستان ما ؛ امیر احمد دهقانی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان صبح امروز در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار داشت : با توجه به درخواست های مردمی برای تمدید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام ها تا 27 شهریور تمدید شد.

دهقانی افزود : برخی از رشته های دانشگاه علمی کبارزدی مهارتی و کاربردی بوده و مورد نیاز جامعه هستند و خوب است که دانشجویان وارد چنین رشته هایی شوند .

وی تاکید کرد : برخلاف دیگر دانشگاه ها و موسسات عالی آموزشی بیش از 60 درصد واحدهای آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی به صورت عملی برگزار می شود و دروسی مثل کاربینی و کارورزی در این دانشگاه برای دانشجویان در نظر گرفته شده است که دانشجو براساس آن یک مهارت را فرا می گیرد ،

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گلستان با بیان اینکه بیش از 600 مدرس نظری در سطح استان با مجموعه دانشگاه علمی کاربردی همکاری می کنند، بیان کرد: 49 مدرس خبره با تایید هیئت ممیزه دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح استان فعالیت می کنند و برای اساتید خبره به منظور ارتقاء سطح آموزشی دوره های تربیت مدرسی در نظر گرفته می شود.

دهقانی اضافه کرد : بیش از 82 درصد از مراکز علمی کاربردی در استان گلستان در سطح دو و 18 درصد در سطح سه قرار دارند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گلستان با بیان اینکه 107 رشته در دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان وجود دارد، ابراز داشت: از این میزان 64 رشته کاردانی و  43 رشته کارشناسی در نظر گرفته شده است.

دهقانی یادآور شد: 22 کد رشته محل جدید در امسال برای دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان در نظر گرفته شده است و در 12 مرکز دانشگاه علمی کاربردی ظرفیت جذب پنج هزار دانشجو وجود دارد.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.