1399-04-11 14:02
625
0
69232
پای لنگ نظارت بر آتلیه باغ ها ؛

تیشه آتلیه باغ ها بر ریشه فرهنگ + تصاویر / لزوم ورود دستگاه قضایی استان به تحرکات خزنده ضد فرهنگی

در ایام کرونا و تعطیل بودن عروسی ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خیلی از آتلیه باغ ها بدون رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به برگزاری مراسم عروسی می کنند و جان شهروندان را به خطر می اندازند .

به گزارش گلستان ما ؛ در ماههای اخیر شاهد رشد قارچ گونه آتلیه باغ هایی هستیم که به قصد گرفتن عکس و خاطره سازی برای عروس و داماد ها راه اندازی شده اند .

برابر بررسی به عمل آمده نظارت بر این اماکن عمدتا کم بوده و گاها نیزدیده شده که افرادی غیر از عروس و داماد!!! برای گرفتن عکس های آنچنانی مراجعه می کنند و خدمات هم به آنها داده می شود ضمن آنکه این تصاویر خصوصی بعضا در شبکه های اجتماعی نیز منتشر و به اشتراک گذاشته می شود که خلاف شرع،عرف و قانون می باشد.

برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می بایست در اماکن عمومی وصنفی شئونات اسلامی رعایت گردد اما برخی از آتلیه باغ هایی که در استان راه اندازی شد است نسبت به رعایت شئونات اسلامی و قوانین موضوعه اهتمام لازم را ندارند که اخیرا یکی از این آتلیه باغ ها در رامیان به همین دلیل  پلمپ شده است.

در حالیکه کشور نیازمند محصولات استراتژیک می باشد تبدیل اراضی کشاورزی و زراعی به باغ و تبدیل باغ به چنین مراکزی با اهداف خاص در راستای سیاستهای کلان جمهوری اسلامی نمی باشد.

خیلی جالبه که در ایام کرونا و تعطیل بودن عروسی ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خیلی از این مراکز بدون رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به برگزاری مراسم عروسی می کنند و جان شهروندان را به خطر می اندازند .

به نظر می رسد نیروی انتظامی و دادستان محترم مرکز استان و شهرستانها باید به این موضوعات ضد فرهنگی که به صورت خاموش و خزنده فرهنگ ملت را به یغما می برد مقابله کنند.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.