1398-04-11 18:54
950
0
64130
پس از انتصابات جدید در بسیج مشخص شد؛

تفاوت مدیریت بسیجی با رقابت‌های عجیب برای رسیدن به قدرت+ فیلم

در شرایطی که مدیران غیر بسیجی برای تصاحب کرسی های مدیریت با یکدیگر به رقابت پرداخته و بارها همدیگر را محکوم می کنند، مدیران بسیجی در سپاه و بسیج بعد از کناره گیری از کرسی های مدیریت از هیچ کمکی به همدیگر فروگذار نمی کنند.

 به گزارش گلستان ما؛ حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی را به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی را به سمت رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

ایشان همچنین از تلاشهای ارزنده و مواضع انقلابی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در دوره تصدی این مسئولیت، تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه این انتصابات سردار غیب پرور به مناسبت انتصاب سردار سلیمانی به ریاست سازمان بسیج مستضعفین پیام تبریکی را صادر کردند.

در این پیام آمده است:«برادر عزیزم سردار غلامرضا سلیمانی، اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) را به جنابعالی تبریک عرض نموده و امیدوارم در خدمت به آحاد بسیجیان و ملت قهرمان ایران اسلامی همواره موفق و پیروز باشید.»

یکی از بارز ترین روحیات فرماندهان و مدیران در نهادهای نظامی مانند سپاه و بسیج عدم دلبستگی به میز و صندلی ریاست بوده چرا که این مناصب را جایگاهی برای خدمت یم دانند نه قدرت.

در شرایطی بعد از هر انتخابات معمولا جابه جایی مدیران در سطوح مختلف صورت می گیرد، این جابه جایی ها با کینه و دشمنی همراه بوده تا جایی که هر مدیر مدیر قبلی خود را تخریب کرده و مدیرانی که دستشان از کرسی های قبلی کوتاه می شود از هر فرصتی برای تخریب مدیران جدید استفاده می کنند.

اما شیوه اخلاقی مدیران بسیجی به شکلی است که حتی رفاقت و صمیمیت ها نسل های بعدی جا به جایی مدیران هم وجود دارد.

چندی پیش در مراسم معارفه سردار سلامی و تودیع سردار جعفری شاهد دوستی و حضور 4 فرمانده سپاه در یک قاب و دست در دست همدیگر بودیم.

 

 

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.