1393-05-10 17:55
1512
2
281
یک ماه است بخشدار نداریم ؛

امام جمعه بندرگز : علی الظاهر از دست فرماندار کاری بر نمی آید

 امام جمعه شهرستان بندرگز در جمع مردم این شهرستان با بیان این که علي‌الظاهر از فرماندار شهرستان كاري بر نمي‌آيد ، افزود: فرماندار گفته "دست من نيست" به همين خاطر از استاندار گلستان مي‌خواهيم كه انتصاب بخشدار مركزي بندرگز را سريعتر انجام دهد.

به گزارش گلستان ما ؛ حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه بندرگز در جمع مردم این شهرستان با بیان این که علي‌الظاهر از فرماندار شهرستان كاري بر نمي‌آيد ، افزود: فرماندار گفته "دست من نيست" به همين خاطر از استاندار گلستان مي‌خواهيم كه انتصاب بخشدار مركزي بندرگز را سريعتر انجام دهد.

امام جمعه بندرگزبا بيان اينكه شوراها و دهياران بخش مركزي بندرگز از این که یک ماه است بخشدار ندارند گلایه دارند، گفت: كسي نيست از ما دفاع كند، مصوبات ما را در كميته انطباق پيگيري و مشكلات ما را بررسي كند.

وي درباره مذاكرات هسته‌اي ايران با 6 كشور در وين، گفت: اين مذاكرات نتيجه‌اي نداشت از اين رو توافق ژنو براي چهار ماه ديگر تمديد شد، همچنان بايد فعاليت هسته اي در ايران تعليق بماند و اين به نفع نظام سلطه است كه با مذاكرات فرسايشي جلوي پيشرفت ايران را بگيرند و برنامه‌هاي هسته‌اي ايران را در حد يك برنامه سمبوليك محدود كنند و توافق را چنان طولاني كنند تا ايران نتواند مسير پيشرفت را همگام با جهان طي كند.

امام جمعه شهرستان بندر گز تصريح كرد: ما بايد به آمريكا نشان دهيم كه پذيرش مذاكرات تحت عنوان نرمش قهرمانانه است نه از روي انفعال و متاثر از فشار تحريم كه آنها ادعا مي‌كنند.

وی افزود: بايد ساختار دروني قدرت كه اصلي ترين پشتوانه كسب عزت و غرور ملي است را مستحكم كنيم و به منابع داخلي تكيه كنيم و از نگاه به خارج دست برداريم و اقتصاد مقاومتي را با مديريت جهادي مسئولان با عزم ملي پياده كنيم كه اصلي ترين راهكار جلوگيري از افتادن در دام محاسباتي طراحي شده است.

چاپ رمان سخيف درباره امام زمان (عج) باعث تاسف و تاثر است

حجت الاسلام محمدی ضمن ابراز نارضايتي از چاپ كتاب رمان دوازدهم، گفت: در اين رمان مطالب سخيف و توصيف ناشايست درباره امام زمان (عج)و نرگس خاتون مادر امام زمان دارد كه چاپ آن باعث تاسف و تاثر است.

امام جمعه شهرستان بندر گز با بيان اينكه معلوم است كه هنوز ديدگاه رهبري درباره فرهنگ جدي گرفته نشده است، افزود: هفته گذشته مقام معظم رهبري از وزير انتقاد مي كند و مي فرمايد " ما با آقاي وزير حرف زيادي در عرصه فرهنگ داريم زيرا در اين بخش اشكال جدي وجود دارد." / مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

انصاف

امام جمعه شهرستان بندرگز ، جزاک الله خیرا انشاالله

0
0
پاسخ
1393-05-09 10:54

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.