1398-12-03 16:25
5122
0
67592
رسمی؛

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در استان گلستان + اسامی و گرایش

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان گلستان در شش حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

به گزارش گلستان ما، آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان گلستان در "تعداد حوزه‌های انتخابیه استان" حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

1. حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

رمضانعلی سنگدوینی

 52,578

قطعی

اصولگرا

2

غلامرضا منتظری

42,315

قطعی

اصولگرا

3

منصور خمری

40,278

قطعی

4

نبی هزارجریبی

29,988

قطعی

اصلاح طلب

5

 

 

 

 

مجموع آراء: 

میزان مشارکت حوزه:

برنده: رمضانعلی سنگدوینی و غلامرضا منتظری

 

2. حوزه انتخابیه گنبد کاووس

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

امانقلیچ شادمهر

31,826

قطعی

اصولگرا

2

 عبدالصمد بردی پور 

27,000

قطعی

 

3

 فرهاد شیبک

25,379

قطعی

 

4

سلیمان هاشمی

 17,584

قطعی

 

5

یوسف خانی

11,796

قطعی

 

مجموع آراء : 146هزار و 963 رای

میزان مشارکت حوزه:

برنده: امانقلیچ شادمهر​​​​​​​

 

3. حوزه انتخابیه غرب گلستان (کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان)

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

جلال ایری 

21,183

قطعی

اصولگرا

2

رجب محمد آبادی 

144,983

قطعی

 

3

جتبی جمالی

۱۱,۲۶۲

قطعی

 

4

قربانعلی بابایی

۹,۰۶۸

قطعی

 

5

عبدالعزیز راشد

۸,۵۰۳

قطعی

 

مجموع آراء: ۱۱۸هزار و ۷۳۷ رای

میزان مشارکت حوزه: 

برنده: انتخابات در این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد

 

4. حوزه انتخابیه شرق گلستان(مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه)

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

رضا آریان پور

 42,947

قطعی

اصولگرا

2

عبدالهادی قره قوزی

32,905

قطعی

 

3

عبدی باشقره

12,291

قطعی

 

4

محمدعلی حدادی

11020

قطعی

 

5

عباسعلی قزل سفلو

7,228

قطعی

 

مجموع آراء : 141 هزار و 322 رای

میزان مشارکت حوزه: 

برنده: رضا آریان پور

 

5. حوزه انتخابیه علی آباد کتول

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

رحمت الله نوروزی

 35,907

قطعی

اصولگرا

2

رسول مظفری

10,117

قطعی

 

3

علیرضا اسفندیاری

5,150

قطعی

 

4

حجت الاسلام نور علی دیلم

2,897

قطعی

 

5

حجت الاسلام سید حسین اشرفی

2,318

قطعی

 

مجموع آراء: 61 هزار و 591  رای

میزان مشارکت حوزه: 

برنده:  رحمت اله نوروزی

 

6. حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

غلام کوهساری

 38,615

قطعی

مستقل

2

علیرضا ابراهیمی

  29,462

قطعی

 

3

عبدالعزیز خان محمدی

 6,515

قطعی

 

4

 علیرضا نوروزی

3,080

قطعی

 

5

رمضان کیخواه

3,076

قطعی

 

مجموع آراء: 85 هزار و 849 رای

میزان مشارکت حوزه: 

برنده: غلام کوهساری

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.