1399-03-10 10:17
440
0
68814

۹ سال و پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی یک پروژه ورزشی در شرق گلستان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مراوه تپه از توقف عملیات اجرایی سالن سرپوشیده روستای "یانبلاق" مراوه‌تپه به مدت ۹ سال با وجود پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه خبر داد.

به گزارش گلستان ما، امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه تپه گفت: این زمین ورزشی در ابعاد ۴۴ در ۲۲ متر و به مساحت هزار و ۵۶ مترمربع ساخته شده و از امروز مورد استفاده شهروندان بویژه جوانان این شهر ۱۰ هزار نفری قرار می‌گیرد.

وی گفت: ساخت ۲ زمین چمن مصنوعی دیگر هم در روستاهای "آق تقه" بخش مرکزی و "بیشک تپه" بخش گلیداغ شهرستان مراوه‌تپه توسط بنیاد مستضعفان کشور آغاز شده که در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

درهمین راستا رییس اداره ورزش و جوانان مراوه‌تپه نیز گفت: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی، وسعت فضاهای ورزشی این شهرستان مرزی به ۲۴ هزار مترمربع افزایش یافته و سهم هر شهروند آن به ۴۰ سانتی‌متر مربع رسید.

اسماعیل مرادی افزود: هم‌اکنون شهرستان مراوه‌تپه ۶ خانه ورزش روستایی، ۲ سالن سرپوشیده روستایی و سه سالن سرپوشیده شهری دولتی و چهار باشگاه بخش خصوصی دارد.

وی بابیان اینکه مراوه‌تپه هزار و ۲۰۰ ورزشکار سازمان یافته دارد که بیشتر آنها علاقه‌مند به رشته کشتی سنتی آلیش و گورش، والیبال و والیبال ساحلی هستند گفت که این شهرستان به زمین والیبال ساحلی نیاز مبرم دارد.

مرادی همچنین از توقف عملیات اجرایی سالن سرپوشیده روستای "یانبلاق" مراوه‌تپه خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه که از سال ۹۱ شروع شده و ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار متوقف شده و اکنون تکمیل آن به ۱۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

شهرستان مرزی مراوه‌تپه افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت دارد که در دو نقطه شهری و ۱۰۸ روستا سکونت دارند.

انتهای پیام/
 

 

  • منبع خبر : ایرنا

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.