1399-03-27 18:24
462
0
69035
فرماندار مراوه تپه:

۱۲ نفر مراوه تپه ای مشکوک به کرونا بستری شدند

فرماندار مراوه تپه گفت: از تاریخ ۹ خرداد تا ۲۶ خرداد تعداد ۱۲ نفر از شهروندان شهرستان مراوه تپه به دلیل محتمل بودن ویا مثبت بودن ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستانهای کلاله و گنبد و گرگان بستری هستند.

به گزارش گلستان ما، امانگلدی ضمیر در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مراوه تپه گفت: ایجاد ۲ مرکز جامع سلامت با مشارکت خیرین در روستای آق توقای و یانبلاغ و تامین زمین برای احداث ۳ خانه بهداشت در روستاهای چایلی، قرقیجق و قربان پیکار یا شارلوق بخش مرکزی شهرستان مراوه در دستور کار قرار گرفت.

 وی تامین آب شرب بهداشتی در شهرهای گلیداع، مراوه تپه و روستاهای شهرستان به خصوص ۱۶ روستای غرب شهر مراوه تپه را یکی دیگر از پروژه این شهرستان برشمرد.

فرماندار مراوه تپه پیشگیری از شیوع بیماری سالک در روستای بخش مرکزی و مراقبت از عدم گزش پشه ها، اجرایی شدن طرح لانه کوبی موش ها در حاشیه شهرمراوه تپه و روستاها و برگزاری بازار هفتگی و دوره های مهارت آموزی و استفاده از سالن های ورزشی با ۵۰ درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل های بهداشتی را از جمله اقداماتی دانست که باید به آن توجه شود.

ضمیر تصریح کرد: به دلیل تغییر وضعیت شیوع کرونا در شهرستان مراوه تپه از سفید به زرد، رعایت مسائل بهداشتی،  پرهیز از حضور در اجتماعات و مراسمات عروسی و عزاداری و خودداری از مسافرت های غیر ضروری، امری ضروری است.

 وی در پایان گفت: از تاریخ ۹ خرداد تا ۲۶ خرداد تعداد ۱۲ نفر از شهروندان شهرستان مراوه تپه به دلیل محتمل بودن ویا مثبت بودن ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستانهای کلاله و گنبد و گرگان بستری هستند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.