1397-11-04 14:57
725
0
60623

شهردار مراوه تپه: شکایتم از یک خبرنگار به آنگونه که مطرح شد، نیست

شهردار مراوه تپه در خصوص شکایتش از یک خبرنگار گفت: شکایتی به آن صورت که مطرح شده در میان نیست.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، چندی پیش، مطلبی از قول یک خبرنگار در خصوص موضوعی مرتبط با شورا و شهرداری مراوه تپه در فضای مجازی مطرح شد و موجب گلایه شهردار مراوه تپه از این خبرنگار گردید.

مطرح کردن مسائل اجتماعی به خصوص مطالبات مردمی توسط رسانه ها یک اصل است که باید توسط رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم مورد اهتمام باشد.

در این بین خبرنگاران به عنوان زبان مردم نباید مورد تهدید قرار بگیرند که اگر خدای نکرده این امر به صورت یک رویه شود، آن وقت دیگر زبان مردم هم صدایی از آن درنخواهد آمد.

هرچند رویه مطالبات مردم باید مستند به توضیحات مسئولین باشد مگر اینکه مسئول نخواهد پاسخگوی سوالات خبرنگاران شود که در آن صورت خبرنگار می تواند موضوع عدم پاسخگویی مسئولین را هم به اطلاع مردم برساند.

در خصوص موضوع بالا، خانه مطبوعات گلستان به عنوان حامی خبرنگاران استان پیگیر حل موضوع پیش آمده برآمده است.

جواد عموزاد، نایب رئیس خانه مطبوعات در خصوص شکایت شهردار مراوه تپه از یک خبرنگار با گلالک بیگی زاده، شهردار مراوه تپه تماس گرفت و موضوع را جویا شد.

متن این گفتگو در کانال گرگان پرس به شرح زیر منتشر شده است:«در پی اطلاع از ماجرای شکایت شهردار مراوه تپه از لطیف ایزدی، خبرنگار الکامیز ، از آنجا که نامبرده عضو خانه مطبوعات بوده بنا به وظیفه ذاتی خانه مطبوعات در حمایت از صنف خبرنگار ابتدا با لطیف ایزدی تماس گرفته و جویای این قضیه شدم .

ایزدی به من گفت از لطف و اهتمام خانه مطبوعات و شما تشکر می کنم و انصاف و عدالت هم همین بود که خانه مطبوعات به عنوان تشکل صنفی در این قضیه ورود می کرد و من از اینکه شما زنگ زدید، تشکر می کنم .

بعد از اینکه مطلب آقای ایزدی را خواندم چندین مطالبه خوب را در آن مشاهده کردم که این حساسیت جای تشکر دارد لذا به خانم بیگی زاده زنگ زده و بعد از تشریح وظیفه خانه مطبوعات در حمایت از صنف خبرنگار از ایشان خواستم که هوای رسانه ها را بیشتر داشته باشند و اگر شکایتی در میان است آن را از سر راه بردارد .

خانم بیگی زاده گفتند ما خبرنگاران را دوست داریم و شکایتی به آن صورت که مطرح شده در میان نیست هر چند البته بنده گلایه هایی دارم که قطعا حل خواهد شد و جای نگرانی نیست .»

شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.