1396-10-21 08:55
668
0
48999

شهردار مراوه تپه از راه نرسیده با شورای شهر به مشکل خورد/ توضیح ماجرا از زبان رئیس شورا

چند روزیست که خبر اختلاف گلالک بیگی زاده، شهردار مراوه تپه با اعضای شورای شهر در سطح شهر و برخی از فضاهای مجازی، منتشر شده است که رئیس شورای شهر در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، چند روزیست که خبر اختلاف گلالک بیگی زاده، شهردار مراوه تپه با اعضای شورای شهر در سطح شهر و برخی از فضاهای مجازی، منتشر شده است.

برای چند و چون ماجرا با بیگی زاده، شهردار مراوه تپه تماس گرفتیم که علی رغم تماس و ارسال پیام، موفق به برقراری ارتباط نشدیم.

به همین دلیل با عبدالناصر حاجیلی دوجی، رئیس شورای شهر مراوه تپه در خصوص خبرهای منتشر شده در زمینه اختلاف شهردار با اعضای شورای شهر تماس گرفتیم که وی به خبرنگار راه اترک گفت: چیز مهمی نبوده و با همکاری اعضای شورای شهر و شهردار، این موضوع حل و فصل خواهد شد.

رئیس شورای شهر در خصوص علت عدم پاسخگویی شهردار هم گفت: ایشان جهت شرکت در جلسه ای با حضور رئیس شوراهای کل کشور به همراه بیک دوردی سوداگر در تهران به سر می برند.

شهر مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد و خانم بیگی زاده به عنوان اولین شهردار زن استان می تواند با انجام فعالیت های عمرانی و زیباسازی و ... بدور از حواشی و اعمال نظرها، با مشورت با شوراها و صاحبان اندیشه ، شهری زیبا و ایده آل را در استان به وجود آورد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.