1399-07-25 17:12
54
0
71041
فرمانده سپاه نینوا گلستان تأکید کرد

ضرورت ترویج فرهنگ وقف در جامعه/25 هزار بسته معیشتی در دهه آخر صفر توزیع می شود

فرمانده سپاه نینوا گلستان بر ضرورت ترویج فرهنگ وقف در جامعه تأکید کرد و گفت: مردم باید نسبت به مواهب وقف در جامعه آگاه شوند.

به گزارش گلستان ما، سردار علی ملک شاهکوهی  در دیدار با مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان به مناسبت دهه وقف اظهار کرد: در طول انقلاب اسلامی مردم متدین ایران اسلامی برای وقف اهمیت قائل بودند لذا در چهار دهه گذشته وقف های فراوانی به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: مردم ایران با وجود شرایط بد اقتصادی همچنان به وقف اعتقاد دارند و این مهم نشانه ایمان مردم است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با تأکید بر اینکه باید نسبت به ترویج فرهنگ وقف کمک شود، خاطرنشان کرد: مردم باید نسبت به مواهب وقف در جامعه آگاهی پیدا کنند.

 

وی با اشاره به فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا متذکر شد: سال 99 و 1400 یک سال سرنوشت ساز است و همانگونه که مقام معظم رهبری تأکید کردند پیروزی نهایی از آنِ جبهه حق در منطقه خواهد بود.

ملک شاهکوهی با تأکید بر اینکه امروز مردم در فشارهای اقتصادی قرار دارند و در این شرایط باید نسبت به مواسات و همدلی اهتمام شود، افزود: مجموعه اوقاف و امور خیریه حرکت خوبی را که در حوزه تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان آغاز کرده است را ادامه دهد.

 

وی بیان کرد: امیدآفرینی و کمک مؤمنانه باید در جامعه ترویج پیدا کند و در این راستا در دهه آخر ماه صفر 25 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده استان گلستان توزیع خواهیم کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبستان

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.