1395-03-05 21:57
1073
2
32569
گفتگو با طراحی پرتال هیئت آنلاین

مسئولین فرهنگی حمایتی از هیئت آنلاین نکردند / هیئت ها با 80 هزار تومان می توانند صاحب سایت شوند

طراح وب سایت هیئت آنلاین گفت : برای معرفی این مجموعه به مجموعه های مختلف فرهنگی مراجعه کردیم ولی تاکنون حمایت خاصی از طرف این دستگاه های فرهنگی برای توسعه این مجموعه انجام نشده است .

به گزارش گلستان ما ؛ محمد زوار یکی از جوانان فعال در عرصه فرهنگی مذهبی گلستان است که فعالیت خود را در مسائل فرهنگی از 9 سالگی آغاز کرده و همچنین 8 سال نیز تجربه در زمینه شعر آئینی دارد و در این زمینه از محضر اساتیدی چون استاد سازگار ، حسینی و بیابانکی بهره جسته است .

وی که فارغ التحصیل رشته کامپیوتر – نرم افزار است ، افزود : در کنار فعالیت های فرهنگی و هنری در رشته تخصصی خود هم فعالیت دارد و در موسسات آموزشی و آموزشکده های فنی نیز تدریس در این زمینه را انجام می دهد .

زوار در ادامه با اشاره به اینکه در حوزه تخصصی موفق به چاپ کتاب  نیز شده است ، گفت: اسلام یکی از ادیانی است که بیشترین تاکید را بر روی علم آموزی دارد و همچنین وقتی به شهدای بزرگ کشور نیز می نگریم خواهیم دید که دارای مدارج بالای علمی هستند .

این کارشناس ارشد نرم افزار تصریح کرد: اولین بار فکر ایجاد سایت برای هیئت مذهبی رایت العباس گرگان براساس نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغ برای علاقمندان به ذهنم رسید .

وی ادامه داد: پس از ایجاد سایت برای این هیئت با توجه به هزینه بالای طراحی و نیاز به ایجاد سایت برای هیات مذهبی با همکاری برخی از دوستان به فکر ایجاد پرتالی برای میزبانی از سایت های مذهبی و در اختیار قرار دادن آن برای هیئت های دیگر در سراسر کشور افتادیم تا بتوانیم کمکی در این عرصه به هیئت های مذهبی انجام دهیم.

زوار در ادامه اذعان داشت : پس از طراحی پرتال هیئت آنلاین را در استان این مجموعه به دلیل قیمت پائین واگذاری به هیئت های مذهبی با هزینه 80 هزار تومان سالانه توانستیم  با گذشت بیش از 3 سال حدود 100 هیئت مذهبی از سراسر خدمات بدهیم .

وی ادامه داد : برای معرفی این مجموعه به مجموعه های مختلف فرهنگی مراجعه کردیم ولی تاکنون حمایت خاصی از طرف این دستگاه های فرهنگی برای توسعه این مجموعه انجام نشده است .

IMG 9517

این فعال فرهنگی ادامه داد : این پرتال را برای درآمد زایی طراحی نکرده ایم و فقط خواستیم در این مجموعه برای معرفی و خدمت رسانی به بخش فرهنگی جامعه اقدامی انجام داده باشیم.

وی با بیان اینکه در طراحی و ایجاد پرتال هیئت آنلاین برادرش محمد حسین زوار و محمد مهدی واحدی منش کمک های زیادی را به او انجام داده اند ، گفت : سعی کردیم با توجه به تجربیاتی که در هیئت داشتیم برای طراحی سایت نیاز های یک هیئت را برای اطلاع رسانی از بارگذاری فیلم و تصویر ارتقاء دهیم و نیاز های این مجموعه های فرهنگی را مرتفع سازیم.

زوار گفت : به دنبال ایجاد اپلیکیشنی برای اطلاع رسانی هیئت ها هستیم که بتوان از طریق آن علاوه بر اطلاع رسانی مراسم پیام های فرهنگی نیز منتقل کرد.

وی افزود : اگر این طرح از طرف مسئولین فرهنگی حمایت شود می توان پیشرفت های بیشتری را در جهت بهبود عملکرد این مجموعه فرهنگی انجام داد .

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

علي ياوري

سلام و تشكر از گلستان ما درود فراوان خدمت استاد زوار كه علیرغم سن بسيار پايين داراي تجربيات بسيار زياد و موفق در زمينه هاي علمي، فرهنگي هستند استاد باعلم و انگيزه و الگوي اخلاق و نمونه مثال زدني يك مهندس قوي زنده باد

0
0
پاسخ
1395-03-06 04:53
شهاب

سلامآقای مهندس زوار از اساتید خوب دانشگاه سما هستند که هم در امر تدریس بسیار توانمند هستند و هم بسیار با اخلاقای کاش جامعه بیشتر به ابن افراد بها بدهموفق باشید

0
0
پاسخ
1395-03-06 12:34

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.