1398-04-27 12:15
308
0
64475
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:

توجه به محتوای آثار تولیدی درباره امام رضا(ع) منجر به رشد و تعالی جامعه می شود

مدیر کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدرانی از عوامل برپایی و هنرمندان حاضر در دومین جشنواره موسیقی «آوای ارادت» در آق قلا ،گفت: امیدوارم برپایی این جشنواره هنری، معنوی و ارزشی بتواند گوشه ای از تألمات روحی شهروندان آق قلایی در پی حادثه ی وقوع سیل را جبران کند .

به گزارش گلستان ما ، عادله کشمیری با اشاره  نقش این جشنواره در تحکیم وحدت و عرض ارادت به امام رضا (ع) هنر را مخلوقی از جانب هنرمند دانست و گفت: هنرمند بر اساس حالات روحی و ارتباط حسی اش ارادتش را در این جشنواره نشان می دهد که این موهبت نشان از لطف الهی است.

این مدیر استانی با پیشنهاد اینکه در سال آتی می توانیم به هنرمندان توانمند؛ سفارش موضوعی تولید اثر فاخر برای این جشنواره بدهیم، افزود: باید توجه ویژه ای به محتوای آثار تولیدی کرد که تا آن ها منجر به رشد و تعالی جامعه شوند.

وی در خاتمه با آرزوی تدوام برپایی این جشنواره معنوی و مردمی، گفت: هنرمندان در این جشنواره با ساز و کلام خود ارادتشان را به امام رئوف نشان دادند و شایسته است هنرمدان با خلق آثار خلاق، توسعه و تعالی بخش این موهبت معنوی را در جامعه نهادینه کنند.

یادآوری می شود اجرای موسیقی با محوریت ارادت به امام رضا (ع) و اهل بیت و مجموعه برنامه های فرهنگی و هنری از جمله برنامه های دومین جشنواره موسیقی آوای ارادت به میزبانی شهرستان های آق قلا و گنبد کاووس در تاریخ 26 و 27 تیرماه است.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.