1393-05-15 19:23
1482
0
596
فریده ستایشگر :

برگزار کنندگان مراسم روز خبرنگار خود را نماینده چه کسانی می دانند / تجلیل از خبرنگاران در دولت گذشته بهتر بود

 خبرنگار روزنامه خراسان گفت : چرا باید در این مراسم برای خبرنگاران دعوت شده از هر رسانه تعداد مشخص شود و برخی در مصاحبه های خود بگویند که به خبرنگاران سراسری لطف می کنند.

به گزارش گلستان ما ، فریده ستایشگر خبرنگار روزنامه خراسان و خبرگزاری تسنیم و از فعالان رسانه ای با سابقه در گفتگو با گلستان ما ضمن انتقاد از نحوه برگزاری روز خبرنگار توسط ارشاد استان اظهارکرد: خبرنگارانی که در طول سال در جهت تنویر افکار عمومی فعالیت می کنند حقشان است تا درگردهمایی سالیانه روز خبرنگار شرکت نمایند .

وی ادامه داد: افرادی که در جلسه برگزاری روز خبرنگار شرکت کرده اند و قصد تصمیم گیری برای خبرنگاران را داشتند خود را نماینده چه کسانی می دانند ، خانه مطبوعات و انجمن صنفی باید از حقوق خبرنگاران دفاع نمایند.

ستایشگر خاطر نشان کرد: چرا باید در این مراسم برای خبرنگاران دعوت شده از هر رسانه تعداد مشخص شود و برخی در مصاحبه های خود بگویند که به خبرنگاران سراسری لطف می کنند.

خبرنگار خبرگزاری تسنیم در ادامه افزود: خبرنگاران برای یک بار و برای همیشه باید بیایند و در این خصوص تصمیم بگیرند و این مراسم را تحریم نمایند تا دیگر کسی به شخصیت و جایگاه خبرنگاران توهین نکند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اداره کل ارشاد باید تمام خبرنگاران را در این مراسم دعوت نماید، اذعان کرد: امیدوار بودیم با تغییرات انجام شده در ارشاد گلستان تحول مناسبی را در جهت پیشرفت داشته باشیم اما تغییراتی که در حال اجرا است تحول به سمت پس رفت است.

ستایشگر در ادامه خاطرنشان کرد: در دوره گذشته با وجود اینکه به عملکرد ارشاد انتقاداتی وجود داشت اما استاندار و مدیرکل ارشاد گلستان توانستند مراسمی را درخورشان خبرنگاران برگزار نمایندو از همه خبرنگاران دعوت به عمل آمده بود.

وی در ادامه گفت : در برخی رسانه ها تعداد زیادی از خبرنگاران درعرصه اطلاع رسانی در حال فعالیت هستند و چرا بادی یک نفر معرفی شود.

این فعال مطبوعاتی در ادامه با انتقاد از اینکه در این برنامه عکاسان خبری دیده نشده اند ، افزود : برخی افراد به نمایندگی از قشرهای مختلف خبری حضور داشته اند اما با شرایط به خوبی آگاهی ندارند تا بخواهند از دغدغه های خبرنگاران سخن به میان آورند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : این حق خبرنگاران است که در این مراسم حضور داشته باشند، انجمن صنفی زمانی که مراسم جداگانه برگذار می کند چگونه می خواهد حامی خبرنگاران برای حضور در این مراسم باشد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.