1397-04-04 11:59
403
0
54680
فرماندار علی آباد کتول تاکید کرد؛

لزوم حمایت عملی از محصولات بومی شهرستان/ الگوی ما مبارزه با اشرافی گری باشد

فرماندار علی آباد کتول با اشاره به انتخاب شعار «حمایت از کالای داخلی» از سوی مقام معظم رهبری گفت: مسئولین ادارات شهرستان موظف هستند در راستای عمل به این شعار و حمایت از کالای ایرانی، در مراسم ها، همایش ها و اهدای جوایز از کالاها و محصولات بومی شهرستان استفاده کنند.

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه؛ حسن هدایتی کتولی در نشست شورای اداری این شهرستان بیان کرد: برای حمایت از کالای ایرانی تنها نباید در شعار بسنده کنیم. کارگاه ها و کارخانه ها نیازمند حمایت عملی هستند تا منجربه ایجاد اشتغال و رشد صنعت شوند. مسئولین ادارات شهرستان علی آباد کتول در این راستا از این پس باید برای اهدای جوایز و برگزاری مراسم ها و همایش ها در درجه اول از محصولات و کالاهای بومی استفاده کنند.

لزوم پیشگیری از مواد مخدر در جامعه

وی در ادامه با اشاره به آثار ویرانگر مواد مخدر بر حوزه های بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی، اظهار کرد: 30 درصد مجرمین، مجرم مواد مخدر و 70 درصد مجرمین نیز گرفتار این مواد افیونی هستند که این آمارها اهمیت هوشیاری و وظیفه مندی ما را برای انجام برنامه ریزی ها و اقدامات پیشگیرانه ی موثر و کاراتر، دوچندان می کند.

هدایتی کتولی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دستگاه های ذیربط برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تعطیلات تابستانی، گفت: اعتیاد به مواد مخدر و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای بنیان خانواده است که برای پیشگیری از آن باید ضمن عزم و اراده ای جدی، تدابیر و تمهیدات خاصی در دستور کار قرار گیرد تا این آسیب اجتماعی خطرناک بیش از این گریبان جامعه ی ما را نگیرد.

با اشرافی گری مبارزه کنیم

فرماندار علی آباد کتول همچنین با بیان اینکه همه ی ما باید مبارزه با اشرافی گری و اسراف را الگوی خود قرار دهیم، اذعان کرد: در این راستا نیازمند سیاستی یکپارچه در همه ی دستگاه های اجرایی و قضایی هستیم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.