1398-11-09 11:02
227
0
67322
فرماندار علی آباد کتول:

انتخاباتها در کشور ما فرمایشی نیست/ افتتاح و کلنگ زنی 114 پروژه عمرانی و تولیدی

فرماندار علی آباد در واکنش به سخنان رئیس جمهور در رابطه با انتخابات فرمایشی تاکید کرد: تضعیف یکدیگر آب در آسیاب دشمن ریختن است، ما صحت برگزاری انتخابات را در حوزه انتخابیه خود را تایید می کنیم.

به گزارش گلستان ما، حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آباد کتول در نشست خبری ستاد دهه فجر در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در واکنش به مطالب اخیر رئیس جمهور در رابطه با انتخابات فرمایشی اظهار کرد: وظیفه ما صیانت از رای مردم است اما نیاز ضروری امروز جامعه ما با وجود تهدیدها و تحریم های استکبار جهانی وفاق، همدلی، یکپارچگی و کنار هم بودن است.

هدایتی افزود :اگر در داخل کشور به هم بپردازیم و هم را تضعیف کنیم، جز آب در آسیاب دشمن ریختن نیست، امروز جامعه ما نیاز به یکپارچگی و همراهی بیشتری دارد. 

وی تاکید کرد: ما صحت برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه خود را تایید می کنیم، این یک انتخابات واقعی است نه فرمایشی، ما تا به امروز هیچگونه مشکلی در این رابطه نداشته ایم چرا که این همراهی و همدلی هم در ستاد انتخابات شهرستان و همچنین با اعضای نظارت و شورای نگهبان وجود دارد، ما هیچ مشکلی در رابطه با صحت انتخابات نداریم. 

وی همچنین در رابطه با پروژه های عمرانی و تولیدی این شهرستان توضیح داد: در دهه فجر امسال 114 پروژه عمرانی و تولیدی در علی آبادکتول افتتاح شده و یا کلنگ زنی می شود که برای 141 نفر شغل ایجاد خواهد کرد. 

هدایتی 114 پروژه علی آباد کتول را این چنین تشریح کرد: افتتاح شبکه گازرسانی، پروژه تأمین آب، طرح هادی روستا، شالیکوبی، گلخانه سبزی و صیفی و زینتی، پروژه پرورش گوسفند، پروژه صنعتی در رایطه با صادرات توتون از جمله ی این طرح ها خواهد بود. 

در ادامه حجت الاسلام سیدعلی حسینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان علی آبادکتول اظهارکرد: در علی آباد کتول ۱۷ کارگروه اختصاصی ویژه برنامه ریزی دهه فجر تشکیل شده است که برگزاری بیش از ۶۵۰ برنامه در زمینه فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی را در دستور کار دارد. 

خبرنگار : وطن پرست 

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.