1397-11-09 13:02
700
0
60754
مسئولین شهری علی آباد در نشست خبری چله انقلاب؛

استکبار ستیزی جمهوری اسلامی الگوی مردم منطقه/ افتتاح و کلنگ زنی۵۱۹ طرح تولیدی و عمرانی در علی اباد

فرماندار علی آباد گفت: در مجموع ۵۱۹طرح تولیدی و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۱۲میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان در علی آباد انجام می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از دانشجو سلام؛ فرماندار علی آباد در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: با پیروزی انقلاب که ثمره خون شهدا بوده تحول عظیمی در کشور رخ داد و باید شکرگزار آن بود.

هدایتی گفت: انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جوان و دفاع از ارزشها در برابر هجمه عظیم دشمن به مسلمات و مهمات انقلاب باید در دستور کار ما باشد.

وی در خصوص اجرای برنامه در این ایام بیان کرد: در شهرستان علی آباد در حوزه فرهنگی ورزشی اجتماعی بیش از ۶۰۰برنامه برگزار می شود.

فرماندار علی آباد گفت: برگزاری جشن انقلاب و روستا،انقلاب و مسجد ،غبار روبی گلزار شهدا، همایش بزرگ فاطمیون، برگزاری مسابقات عکس و یادوراه شهدا،برگزاری نمایشگاه در مدرسه متوسطه، تجلیل از ۴۰ چهره برتر سواد اموز و انقلابی، کاشت نهال انقلاب به مناسبت ۴۰ سالگی از جمله این برنامه ها هستند.

هدایتی در خصوص پروژه های عمرانی در علی آباد گفت: در مجموع ۵۱۹طرح تولیدی و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۱۲میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان در علی آباد انجام می شود.

وی افزود: تعداد ۵۳ پروژه عمرانی طرح تولیدی کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار علی آباد ادامه داد: مرکز جامع خدمات شهری، افتتاح طرح تولید و اشتغال زایی جهاد کشاورزی در این ایام افتتاح خواهند شد.

در ادامه حجت الاسلام مهدی پور امام جمعه علی آباد گفت: امروز جمهوری اسلامی در بین مردم منطقه به عنوان الگو و شاخص است و بسیاری از جوانان کشورهای دیگر از زمامداران خود می خواهند که مانند ایران در مقابل زیاده خواهی استکبار بایستند.

وی افزود: گسترش آموزش عالی و رشد علمی یکی از دستاوردهای نظام است امروز تمام نیروهای متخصص در کشور تربیت می شوند در حالی که قبل انقلاب اینگونه نبود.

امام جمعه علی اباد ادامه داد: رشد محصولات و تولیدات کشاورزی یکی دیگر از این پیشرفتها بود و امروز تنها در علی آباد ۷۳نوع کشت در اختیار مردم قرار گرفته است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علی اباد گفت: بعد از اعلام تشکیل ستاد چهلمین سال ۶ جلسه رسمی را تشکیل دادیم و برنامه های خود را حول شعاراستکبار ستیزی انقلابی گری و مقاومت در برابر حیله دشمن اجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برگزاری چهل یادواره دانش اموزان در مدارس ،برگزاری کرسی قران، برپای جلسات گفتمان دینی در ۴۸ مدرسه و تجلیل از نیروهای قرانی و هیات مذهبی، دیدار با خانواده شهدا و نماینده ولی فقیه از دیگر برنامه هاست.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.