با هدف اعمال فشار بیشتر صورت گرفته بود ؛

شایعه سازی عناصر افراطی بر علیه استاندار گلستان !

2
6386
2176
1393-09-06 20:59

این افراد همان هایی هستند که با برگزاری جلسات شبه فراماسونری از همان آغاز به کار دکتر صادقلو در کسوت استانداری گلستان ، خواستار القاء این مفهوم بودند که عمر مدیریتی ایشان در استان دیری نخواهد پائید .

به گزارش گلستان ما به نقل از ترکمن سسی ؛ در روزهای اخیر شایعه تغییر استاندار گلستان در ماه های آینده در برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد.

بدنبال انتشار این خبر برخی از گروه ها با نگاهی تنگ نظرانه منتقدان و مخالفان سیاسی استاندار در جناح مقابل را مسبب این شایعه سازی معرفی کردند .

اما بررسی دقیق پشت پرده این شایعه سازی نشان داد که نه تنها منقدان سیاسی دولت یازدهم در استان گلستان در این شایعه سازی هیچ نقشی ندارند ، بلکه انگشت اتهام در رابطه با این اقدام رندانه به سوی برخی از افراد و گروه های ظاهرا همسو با دولت تدبیر و امید نشانه رفته است .

در این چارچوب شواهد و قرائن نشان می دهد برخی از افراد افراطی پشت پرده جریانات سیاسی استان که رویه و عملکرد دکتر صادقلو را در برخی از زمینه ها برخلاف دیدگاه های تند و جناحی خود می دانند، با هدف اعمال فشار بر ایشان در آستانه سفر رئیس جمهور به گلستان دست به این شایعه سازی زده اند .

این افراد همان هایی هستند که از همان آغاز به کار دکتر حسن صادقلو در کسوت استانداری گلستان با برگزاری جلسات شبه فراماسونری خواستار القاء این مفهوم بودند که عمر مدیریتی ایشان در استان دیری نخواهد پائید .

در نگاه کلان نیز این افراد و گروه های افراطی علیرغم نزدیکی ظاهری به دولت یازدهم ، این دولت را مسیر گذار به دولت مد نظر خود می دانند. متاسفانه در این بازی های ناجوانمردانه نیز تنها نکته ای که مد نظر نیست منافع عمومی مردم و کشور است .

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

محسن

تغییر استانداران از اتاق فکر دولت و توسط خود دولتی ها به بیرون درز پیدا کرده بود و شایعه نبود ، چرا که هیچ انتقادی از از سوی دولت نشد تا اینکه در جلسه اخیر استانداران با وزیر کشور ، وزیرصرفا برای دلجویی و دلخوشی استانداران شمالی ، عنوان کرد که فعلا تغییری در خصوص استانداران نداریم. البته این خوب است که دولت درباره مدیران خودش نیز تدبیر نموده است .

0
0
پاسخ
1393-09-07 13:19
امین

اندکی صبر سحر نزدیک است.

0
0
پاسخ
1393-09-15 14:23

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.