1397-09-07 07:18
1151
0
59136
با حضور مرحوم مولوی جمالزایی امام جمعه اهل سنت روستای رضاآباد برگزار شد؛

محفل انس با قرآن در روستاهای تاتارسفلی و رضاآباد رامیان + تصاویر

محفل انس باقرآن به مناسبت هفته وحدت و بسیج با حضور و قرائت استاد سعید پرویزی قاری برجسته و ممتاز بین اللملی در روستاهای تاتارسفلی و رضاآباد شهرستان رامیان برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، محفل انس باقرآن به مناسبت هفته وحدت و بسیج با حضور و قرائت استاد سعید پرویزی قاری برجسته و ممتاز بین اللملی در مسجد جامع روستای تاتارسفلی و مسجد ایمان روستای رضاآباد شهرستان رامیان برگزار شد.

فرماندار شهرستان رامیان، حجت السلام والمسلمین ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان، ائمه جمعه شهرستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و مردم روستا در این مراسم حضور داشتند.

در مراسم روستای تاتارسفلی آخوندحاج ابوبکر خوجم لی رییس حوزه علمیه اهل سنت نگین شهر ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج گفت: میلاد پیامبر صلح و مهربانی زمینه اتحاد و نوع دوستی مسلمانان است و مسلمانان جهان باید این اتفاق فرخنده را به فال نیک بگیرند و از آن در مسیر برادری و زندگی مسالمت آمیز بهره گیرند.

در مراسم روستای رضاآباد مولوی جمالزایی امام جمعه اهل سنت روستای رضاآباد گفت: مسلمانان در هر گوشه دنیا که هستند باید با هم متحد ومتفق باشند زیرا خداوند در قرآن دراین باره امر فرموده است.

GHAY4

GHAY1

GHAY10

GHAY2

GHAY13

GHAY5

GHAY6

GHAY7

GHAY8

GHAY9

GHAY11

GHAY12

عکای: رحمت مطهری

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.