1397-08-12 17:58
857
0
58420
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30:

روز دانش آموز بعنوان یک ارزش ،همیشه پررنگ و با ارزش است

ارشد نظامی ارتش در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 گفت: روز دانش آموز بعنوان یک ارزش، همیشه پررنگ و با ارزش است.

به گزارش گلستان ما، امیر سرتیپ محمد غفاری ارشد نظامی ارتش در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 با حضور در دبیرستان قدس شهرستان بندرترکمن ضمن گرامیداشت 13 آبان روز دانش آموز گفت: 13 آبان یادآور پیامهای بزرگ و به یاد ماندنی در کشور است، نخست تبعید حضرت امام (ره) به کشور ترکیه، تعطیلی مدارس توسط دانش آموزان و حرکت به طرف دانشگاه تهران و به خاک و خون کشیدن دانش آموزان توسط رژیم منفور پهلوی است.

در این مراسم که هیوچی فرماندار بندرترکمن و همه مسولان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان حضور داشتند سرتیپ غفاری دانش آموزان را چشم و چراغ و امید کشور دانست و تصریح کرد: عزت، اقتدارو آرامش، سربلندی و پیشرفت و توسعه کشور مرهون خون هزاران جوان فرهیخته است که در هشت سال دفاع با رها کردن درس به جبهه ها اعزام شدند تا در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و ما مدیون رشادت و از خود گذشتگی این قهرمانان بی بدیل کشور هستیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 با فراخواندن دانش آموزان به تحقیق و پژوهش در عرصهای مختلف ملی بیان داشت: دشمنان کشور هیچ تمایلی به ایجاد ثبات و تعادل و پیشرفت و ترقی کشور را ندارند بلکه دنبال تامین منافع خود از طریق مختلف در منطقه هستند که الحمدالله کشور عزیزمان قابلیت های بسیاری در زمینه دسترسی به منابع نیروی انسانی جوان،هوشمندی در نیروی اجتماعی و همپنین متنوع بودن زیر ساخت های اقتصادی، سیاسی،فرهنگی و... را داراست و هرگز دشمنان نتوانسته اند خللی در امنیت و سربلندی کشور عزیزمان وارد سازندو شما با درس خواندن میتوانید این مهم را تقویت کنید.

هیوچی فرماندار بندر نیز در این مراسم با تشکر از حضور ارشد نظامی ارتش در استان گلستان روز دانش آموز را فرصتی برای تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب دانست.

در پایان مراسم از تعداد 12 نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس و هفت خانواده شهید دوران دفاع مقدس تجلیل و تبجیل بعمل آمد.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.