1397-03-19 11:00
978
0
54147
برای نخستین بار در گلستان؛

افتتاح مرکز کاردرمانی جمعیت هلال احمر بندرترکمن

رییس جمعیت هلال احمر بندرترکمن گفت: اولین مرکز کاردرمانی در سطح شعب جمعیت هلال احمر استان گلستان توسط هلال احمر بندرترکمن راه اندازی شد.

به گزارش گلستان ما، مهدی جعفری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیش از این در شهریور سال 94 با همراهی و مساعدت خیرین و نیکوکار با فراهم کردن محیطی مناسب کلینیک فیزیوتراپی هلال احمربندرترکمن به بهره برداری رسیده بود.

وی افزود: ارائه خدمات مورد نیاز جهت بازتوانی بیماران نیازمند و معلولین در این کلینیک به شهروندان بندرترکمن و مناطق تابعه در حال انجام است.

جعفری در ادامه گفت: با توجه به این موضوع که ازجمله مطالبات مردم به ویژه افراد آسیب دیده جسمی، وجود مرکز کاردرمانی در شهرستان است با پیگیری های صورت گرفته توانستیم در روزهای اخیر این مرکز را در جمعیت هلال احمر بندرترکمن راه اندازی کنیم.

رییس جمعیت هلال احمر بندرترکمن خاطرنشان کرد: در این مرکز خدماتی مانند کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی -رفتاری، تاخیرحرکتی کودک،‌ فلج مغزی، کشیدگی عضلات، سکته مغزی، ضعف عضلات،‌ بیماری های مادرزادی، اوتیسم(طیف درخود ماندگی کودک)، اختلال یادگیری و سندرم داون ارائه می شود.

وی با بیان اینکه هلال احمر بندرترکمن با خدمات توانبخشی شامل فیزیوتراپی‌، لیزرتراپی و کاردرمانی آماده ارائه خدمات به مردم بندرترکمن وشهرستان های همجوار است، تصریح کرد: خدمات توانبخشی یاد شده طبق تعرفه دولتی انجام می شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.