1396-11-08 18:06
621
1
49686
فرماندار بندرگز:

راه اندازی مجدد کارخانه فولاد معراج بندرگز در دهه فجر

فرماندار بندرگز از راه اندازی مجدد کارخانه فولاد معراج این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از پاسرو؛ حسین احمدی، فرماندار بندرگز در نشست خبری با گروه رسانه ای فجر گلستان گفت: برای بزرگداشت دهه مبارک فجر امسال 210 پروژه فرهنگی و اجتماعی و 35 پروژه عمرانی و اشتغالزایی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از مجموع 35 پروژه عمرانی و اشتغالزایی تعداد 24 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 9میلیراد و 800میلیون تومات و 11 پروژه نیز اقتصادی با اعتباری معادل 2میلیارد و 500 میلیون تومان است که ظرفیت اشتغالزایی برای 40 نفر را به صورت مستقیم خواهد داشت.

احمدی از جمله پروژه های شاخص عمرانی و اقتصادی به کلنگ زنی طرح گردشگری ساحل بندرگز با اعتبار 300 تا 350 میلیارد تومان در زمینی به مساحد 53هکتار اشاره کرد و در این باره گفت: این پروژه از اوایل دهه 80 آغاز شد و با پیگیری های صورت گرفته موانع آن در حال برطرف شدن است.

فرماندار بندرگز متذکر شد: این پروژه ساحلی اگر اجرایی شود به صورت مستقیم برای 950 نفر شغل ایجاد خواهد کرد.

احمدی از دیگر پروژه های شاخص عمرانی و اقتصادی به راه اندازی یکی از واحدهای تولیدی تعطیل شده در شهرک صنعتی این شهرستان اشاره کرد و افزود: کارخانه فولاد معراج بندرگز که در گذشته تعطیل شده بود در دهه فجر امسال دوباره راه اندازی می شود و به طور مستقیم برای 100 نفر شغل ایجاد می کند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.