1399-02-05 12:49
530
0
68331

درخواست فرماندار بندرگز برای اعطای نشان ایثار به مدافعان خط مقدم سلامت

فرماندار بندرگز خواستار اهدا نشان ایثار برای کادر پزشکی و پرستاری کشور شد.

به گزارش گلستان ما، حسین احمدی فرماندار شهرستان بندرگز در گفتگویی اظهار کرد: با وجود شیوع بیماری کرونا ، تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی کادر پزشکی و پرستاری از فداکاری ، گذشت ، ایثار و از خودگذشتگی مردم را به نمایش گذاشت .

وی افزود: پرستاران و پزشکان متعهد که به حق شایسته عنوان مدافعان سلامت ملت هستند با فداکاری وصف‌ناپذیر خود برای درمان مبتلایان به بیماری نقش بسیار مهمی در کنترل آن دارند.

فرماندار بندرگز تصریح کرد : این روزها که همه برای حفظ جان خویش و در امان ماندن از ویروس کرونا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند پزشکان و پرستاران و کادر درمانی برای حفظ جان هموطنان در خط مقدم جبهه مقابله با بحران کرونا ایستاده و خدمت بی منت و بی ادعا را سرلوحه کار قرارداده‌اند تا سهم و نقش بزرگ خود را در این بحران بخوبی ایفا کنند.

احمدی ادامه داد: بیش از ۳۰ سال پیش در چنین ایامی هزاران رزمنده فداکار سینه های مالامال از عشق و علاقه خود را سپر کرده بودند و برای دفاع از تمامیت ارضی ، استقلال کشور و شان تاریخی ملت ایران جان را بر کف گرفته بودند و چنین ایام شیرینی را دور از خانواده هایشان سپری می کردند.

وی ادامه داد: بعد از سه دهه از خاتمه دوران دفاع مقدس ، بار دیگر آن خاطرات و این بار در سنگری دیگر برای رزمندگانی از جنس مدافعان حریم امنیت سلامت ملت ایران اسلامی تکرار شد.

احمدی خطاب به مردم گفت : بیایید با ماندن در خانه به پرستاران و پزشکان کمک کنیم چرا که مدافعان سلامت به صورت شبانه روزی در خط مقدم نبرد با کرونا هستند لذا باید قدردان همت و تعهد این قشرباشیم.

فرماندار بندرگز با بیان این‌که کادر درمانی شهرستان بندرگز عملکرد بسیار خوبی در مقابله با این بحران داشتند ، افزود : قدردان زحمات و از خودگذشتگی این عزیزان در درمان بیماران هستیم و مدیریت شهرستان حامی و همراه جامعه پزشکی و پرستاری شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.