1397-11-07 17:02
535
0
60686
فرماندار بندرگز:

بندرگز قطب باغداری گلستان است/ 5 واحد صنعتی تعطیل شده به چرخه تولید بازگشت

فرماندار بندرگز با بیان اینکه این شهر قطب باغداری در استان محسوب می شود، گفت: بهترین نقطه سرمایه گذاری تبدیلی در بندرگز وجود دارد.

به گزارش گلستان ما، حسین احمدی در نشست خبری چله انقلاب که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در گرگان برگزارشد، اظهار کرد: بندر گز با دارا بودن ساحل و جنگل دارای جاذبه گردشگری بالایی است.

فرماندار بندرگز با بیان اینکه تعداد سه واحد شهرک صنعتی در بندرگز وجود دارد، تصریح کرد: توانستیم 5 واحد صنعتی شهرستان که تعطیل بود را به چرخه تولید برگردانیم.

احمدی با تاکید بر اینکه بهترین نقطه سرمایه گذاری تبدیلی در بندرگز وجود دارد، اذعان کرد: 40درصد باغات استان در بندرگز وجود دارد واین شهر قطب باغداری در استان محسوب می شود.

وی بیان کرد: ظرفیت مهم شهرستان بندرگز سرمایه انسانی آن است که به دلیل فعال بودن مردم این شهر در عرصه های سیاسی اجتماعی و ورزشی تعدادی از مدیران خوب کشوری از این شهرستان هستند.

احمدی درادامه درباره افتتاح پروژه های عمرانی دهه فجر شهرستان بندر گز گفت: در حوزه اشتغال 37 پروژه با اعتبار 10 میلیارد تومان در این ایام افتتاح خواهد شد که برای 87 نفر اشتغال زایی خواهد شد.

وی از ساختمان گمرک بندرگز به عنوان شناسنامه این شهر یاد کرد و افزود: ساختمان گمرک بندرگز به عنوان شناسنامه بندرگز است و در اختیار سازمان گردشگری داده شد تا به عنوان نماد شهرمعرفی شود.

احمدی گفت: افتتاح مدرسه سه کلاسه در گز غربی، زهکشی اراضی ، اب بندان وطناو... از جمله برنامه هایی است که در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار بندرگز در پایان با بیان اینکه از سال 92 تا کنون در بندرگز 23 پروژه به بهره برداری رسیده است، اذعان کرد: در زمینه اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان 11 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار داشته ایم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.