1393-08-26 19:38
1028
2
5909
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گلستان گفت

نمایشگاه گلستان در سخت گیری ، شهره خاصی دارد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گلستان از افزایش فروش محصولات مبلمان و دکوراسیون خانگی در استان گلستان خبر داد.

 به گزارش گلستان ما به نقل از کاسب امین، فرهاد کفائی پور، مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گلستان در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه صنعت مبل و دکوراسیون خانگی در گرگان گفت : استان گلستان در برپایی این چنین نمایشگاه هایی در کشور به شدت سخت گیری می کند و این سخت گیری در کشور باعث گردید که شهره خاصی بر این اساس داشته باشیم.

وی در خصوص علت این سخت گیری گفت : این سخت گیری در جهت حفظ منافع تولید کنندگان می باشد و مردم با اطمینان خاطر میتوانند در این نمایشگاه ها حضور یابند.

کفائی پور گفت: در این نمایشگاه انواع مبلمان، دکوراسیون منزل، فرش، سرویس خواب، میز غذاخوری و نظایر آن از سوی تولیدکنندگان این محصولات عرضه شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گلستان اظهار داشت: نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان با ۴۰ غرفه درمساحتی بالغ بر شش هزار مترمربع برپا شده و از امروز تا ۳۰ آبان از ساعات ۱۶ تا ۲۲ آماده بازدید و خرید شهروندان است.

وی، برپایی نمایشگاه های تخصصی با تنوع محصولات را در افزایش قدرت انتخاب مردم و نیز جلوگیری از برخی سوء استفاده ها در بازار مهم دانست و تصریح کرد: تولید کنندگان در این نمایشگاه، تازه ترین تولیدات خود را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب درمعرض دید و خرید مردم قرار داده اند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گلستان درادامه افزود : گلستان دارای دو کارخانه نئوپان می باشد اما عمده استفاده مواد خام در این کارخانه ها ، بسیار پایین است و بایستی این کارخانه ها به این فناوری دست پیدا کنند.

کفائی پوردر پایان تصریح کرد : در چند سال اخیر در گرگان شاهد بودیم که صنعت فروش مبلمان در گرگان و استان افزایش چشمگیری داشته است و این نشان دهنده افزایش طبع و کیفیت محصولات در بازار بوده است.

اتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.