1401-08-29 10:00
82334
فرمانده سپاه نینوا:

۱۶ قرارگاه جهادی در گلستان راه‌اندازی شد/ خدمت‌رسانی به مردم دچار وقفه نمی‌شود

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از شکل‌گیری ۱۶ قرارگاه جهادی در سطح استان خبر داد و گفت: فعالیت ۳۲۰۰ گروه جهادی بسیج در استان ساماندهی شده و خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف دچار وقفه نمی‌شود. 

به گزارش گلستان ما، سردار علی ملک شاهکوهی امروز در دومین مرحله رزمایش جهادگران فاطمی و طلایه داران اقتصاد مقاومتی  اظهار کرد: ایام هفته بسیج برای مردم دارالمومنین گرگان علاوه بر ایام مسرت بخش فرمان تشکیل بسیج یادآور سالروز قیام تاریخی ۵ آذر در ایام انقلاب است که باید به جوانان شناسانده شود.

وی با اشاره به اینکه تشکیل بسیج یکی از معجزات امام خمینی (ره) بود، افزود: اگر بسیج به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی شکل نمی گرفت شاید صفحات تاریخ انقلاب جور دیگری نوشته می شد اما به برکت تفکر بسیج امروز مقتدرانه پیش می رویم

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان کرد: بسیج طی ۴۳ سال گذشته در همه عرصه ها و صحنه‌ها پای کار اسلام و انقلاب بوده و نمونه اخیر آن حضور در صحنه و بهنگام بسیجیان برای مقابله با آشوب های اخیر است.

سردار ملک شاهکوهی گفت: ما معتقدیم صف جوان معترض از اغتشاشگر و کسانی که در وقایع اخیر جنایت کرده اند از هم جداست، به جوانان فریب خورده توصیه میکنیم به دامان خانواده خود بازگردند اما جنایتکاران را رها نخواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه همه بدانند لشکر مخلص خدا و پاره تن ملت در میدان است، ابراز کرد: لحظه ای خدمت رسانی به مردم دچار وقفه نخواهد شد و این حوادث نمی تواند حرکت پرشتاب بسیج را با خلل مواجه کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: امروز توفیق داریم ۱۶ قرارگاه جهادی در سطح استان شکل دهیم تا فعالیت ۳۲۰۰ گروه جهادی بسیج را ساماندهی کرده و به خدمت رسانی مردم در عرصه های مختلف بپردازیم. 

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.