1401-07-08 10:52
81713
با صدور پیامی انجام شد؛

قدردانی نیروهای مسلح گلستان از بصیرت انقلابی مردم/ نهادهای امنیتی خادم مردم هستند

سردار ملک‌شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان و سردار دادگر فرمانده انتظامی استان با صدور پیامی از حضور مردم همیشه در صحنه و با بصیرت استان در محکومیت اغتشاشات اخیر تقدیر کردند.

به گزارش گلستان ما، در پیام قدردانی سرتیپ دوم پاسدار علی ملک‌شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا گلستان و سرتیپ دوم محمدسعید فاضل دادگر فرمانده انتظامی گلستان خطاب به مرم همیشه در صحنه و بابصیرت استان در محکومیت آشوب‌های اخیر آمده است: در شرایطی که ایران اسلامی با رقم زدن حماسه میلیونی اربعین حسینی به استقبال چهل و دومین سالروز دفاع مقدس می‌رفت، دشمنان این آب و خاک بدنبال آن بودند تا با بهانه‌ای واهی کام مردم بصیر و ولایتمدار ما را تلخ کنند.

در این پیام آمده است: تجمع غیرقانونی، توهین به ساحت مقدس قرآن کریم و آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و تخریب اموال عمومی کار اغتشاشگران است و مردم انقلابی ما هیچگاه دست به چنین اقداماتی نزده، پلیس و نهادهای امنیتی را خادم خود دانسته و حامی آنها هستند و به خوبی خط خود را از برهم زنندگان امنیت جامعه جدا کرده‌اند.

در این پیام تصریح شده است: نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران به خوبی نشان داده‌اند امنیت و آسایش مردم خط قرمز آنهاست و هرکس بخواهد آرامش مردم را خدشه دارد کند با مشت آهنین سربازان انقلاب اسلامی مواجه خواهد شد.

در پایان پیام آمده است: اینجانبان بر خود وظیفه می‌دانیم از حضور به موقع و بهنگام مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان گلستان در محکومیت اقدامات مخلان امنیت و اعلام انزجار و بیزاری از اغتشاشگران تقدیر و تشکر کنیم.

اتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.