1401-09-02 15:55
82367
با همکاری بخش خصوصی انجام شد؛

راه اندازی فروشگاه زنجیره ای برای حمایت از  زندانیان گلستان 

رئیس کل دادگلستان گفت: این فروشگاه با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است  و  بخشی از درآمد آن برای مددجویان زندانی و خانواده های آنان ، هزینه می شود .

به گزارش گلستان ما، حیدر اسیابی افزود: 15 نفر از مددجویان زندان گرگان هم در این فروشگاه مشغول به کار شدند و امیدواریم مردم و دستگاه های اجرایی با خرید از این فروشگاه در بهبود معیشت خانواده های زندانیان، مشارکت کنند.

آسیابی از تلاش  دادگستری استان برای اشتغالزایی زندان گفت:  اکنون حدود  هزار و 100 نفر از مددجویان زندان های استان مشمول طرح اشتغال زندانیان هستند و از همین راه به معیشت خانواده های خود کمک می کنند .

وی افزود: نزدیک به ۲۷ درصد از  مجموع زندانیان گلستان تحت پوشش اشتغال بنیاد تعاون زندان قرار دارند که هر چند رقم خوبیست اما تلاش می کنیم با کمک سرمایه گذاران بخش خصوصی و خیران،  امکان اشتغال ، برای زندانیان و خانواده های آنان را فراهم کنیم.

این مقام ارشد قوه قضاییه در استان گلستان گفت: به علت محدودیت فضای زندان های استان ،  فرصت اشتغالزایی کافی برای زندانیانی که امکان رای باز را ندارند،فراهم  نیست که برای بهبود معیشت خانواده های این دسته از مددجویان هم،  طرح های مشاغل خانگی را با کمک بنیاد تعاون زندانیان و دستگاه های حمایتی در استان ، دنبال می کنیم.

فروشگاه زنجیره ای حامی، در گرگان ، میدان شهدا ، ابتدای خیابان راه آهن قرار دارد.

انتهای پیام 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.