1399-01-15 16:11
112
0
68033
مدیر تعاون روستایی گلستان:

نظارت مالی مستمر بر تعاونی ها / تقویت و توسعه کیفی تعاونی ها اولویت سال جهش تولید است

مدیر تعاون روستایی گلستان گفت: مهمترین اولویت ما تقویت و توسعه کیفی تعاونی هاست که با اجرای برنامه هاو با تعامل در راستای سال جهش تولید محقق می شود.

به گزارش گلستان ما؛ نورمحمد کوچکی  در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: رسالت وجودی سازمان تعاون روستایی در سالجاری، بهره برداری بهینه از منابع موجود در قالب شرکت های تعاونی روستایی، تولید، کشاورزی و توسعه شرکت های سهامی زراعی است.

وی با بیان اینکه باید به دنبال راه ‌های نوین کسب درآمد باشد، یادآور شد: در راستای سیاست های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مبنی بر ساماندهی فعالیت تشکلها و انطباق فعالیت آنها با قوانین و مقررات اساسنامه ، سازمان استان  پیگیری و اجرای ساز و کارهای کنترل و نظارت  تشکلهای تحت پوشش را در دست اقدام خواهد داشت.

مدیر تعاون روستایی گلستان بر ارتقا کارکرد تعاونی های روستایی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه کنترل و نظارت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تعاون روستائی یک سازمان نظارتی برای شبکه تحت پوشش است ، نظارت مالی و انجام حسابرسی های مستمر از جمله اقدامات جاری سازمان استان است.

کوچکی تصریح کرد: مهمترین اولویت ما در سالجاری تقویت و توسعه کیفی تعاونی هاست که با اجرای برنامه های عملیاتی در سطح استان و با تعامل ، همفکری و همدلی در راستای سال جهش تولید محقق می شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.