1393-05-15 05:37
1190
0
591
سرلشکر جعفری:

سپاه برای تشکیل بسیج جهان اسلام با تمام توان وارد عرصه شده است

فرمانده کل سپاه گفت: بسیج جهان اسلام با مدل انقلاب اسلامی در جهان شکل گرفته و این رؤیایی است که به حقیقت پیوسته است.

به گزارش گلستان ما ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولین اجلاسیه سراسری شجره طیبه صالحین که با حضور جمعی از علما، روحانیون، ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان ها به عنوان اساتید شجره طیبه صالحین بسیج برگزار شد گفت: روحانیت برای ارائه سبک زندگی انقلاب اسلامی باید تن به آب و آتش بزند.

جعفری خاطرنشان کرد: مجاهدت برای تشکیل بسیج جهان اسلام با الگوی انقلاب اسلامی نیازمند حضور و تلاش بی شائبه روحانیت برای استقرار و تعمیق معنویت در بین آحاد جوامع اسلامی و بشریت است.

وی درخصوص نقش سپاه در این زمینه تصریح کرد: سپاه به عنوان اصلی ترین پاسدار انقلاب و دستاوردهای آن برای تحقق این رسالت خطیر با تمام توان در این عرصه وارد شده و زمینه را برای اجرای نظام تربیتی صالحین به عنوان اصلی ترین ماموریت فراهم آورده است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تقسیم بندی مقام معظم رهبری از مراحل انقلاب اسلامی اظهار داشت: شجره طیبه صالحین بعنوان محوری ترین فعالیت بسیج، زیرساخت تربیتی انسان ها برای عبور از مرحله سوم انقلاب اسلامی یعنی «اسلامی کردن دستگاه های نظام و انقلاب اسلامی» است که این مهم بدون حمایت روحانیت انقلابی ابتر خواهد ماند./ فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.