1398-12-15 21:51
624
0
67743

ورود خوانندگان لس‌آنجلسیِ مبتذل خوان به جده برای دستبوسی پادشاه سعودی

جمعی از خوانندگان فراری از ایران که به خوانندگان لس‌آنجلسی معروف هستند به‌وسیله هواپیمای اختصاصی که سعودی‌ها برای آن‌ها فراهم کرده‌اند به جده رسیدند و سپس برای اجرای کنسرت در جشن زمستانی پادشاه سعودی به سمت العلا خواهند رفت.

به گزارش گلستان ما، جشنواره زمستانه سیاحتی-فرهنگی «طنطوره» که از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ در عربستان سعودی آغاز شده و تا ۷ مارس سال جاری ادامه خواهد داشت، حالا به مرحله میزبانی از خوانندگان لس‌آنجلسی ایرانی رسید.

در همین راستا جمعی از خوانندگان فراری از ایران که به خوانندگان لس‌آنجلسی معروف هستند به‌وسیله هواپیمای اختصاصی که سعودی‌ها برای آن‌ها فراهم کرده‌اند به جده رسیدند و سپس برای اجرای کنسرت در جشن  زمستانی پادشاه سعودی به سمت العلا خواهند رفت.

طنز ماجرا آنجاست که این خوانندگان کاباره‌ای و طرفدارانشان همیشه عرب‌ها را دشمن ایرانی‌ها و خود را میراث دار نژاد آریایی معرفی می‌کردند اما امروز به دلقک عیاش خانه‌های بن سلمان کودک کُش، تبدیل‌شده و ادعای ایرانی پرستیشان با چند دلار بر بادرفت!

عربستانی ها برای این خوانندگان ارزشی قائل نشده و با آنها در حد یک مهمان ناخوانده برخورد شد به طوری که برخلاف سایر کنسرت‌ها که یک خواننده به اجرای چند قطعه می‌پردازد، همه خاونندگان لس‌آنجلسی در دوشب به صورت فشرده در به اجرای برنامه خواهند پرداخت این برنامه‌ریزی نشان می‌دهد که برای برگزارکنندگان این رویداد نیز هر یک از این خوانندگان، واجد ارزش برای اجرای یک شب مستقل دیده نشده‌اند.

از طرف دیگر قیمت بلیط کنسرت خوانندگان لس آنجلسی نصف قیمت سایر کنسرت ها اعلام شده است!

انتهای پیام/

  • منبع خبر : راه دانا

    نظرات

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

    © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.