1393-05-16 15:31
865
0
677

سرگردانی کاخ سفید از اظهارات روحانی

روحانی دیروز تصریح کرد: منطق ما نرمش قهرمانانه است همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند اما نرمش ذلیلانه و تسلیم در برابر قدرت‌های بزرگ ممنوع است.

به گزارش گلستان ما ، اظهارات دیروز رئیس‌جمهور در جمع مردم شهرکرد پاسخی صریح به محافل آمریکایی بود که ضمن عملیات روانی گسترده ادعا می‌کنند سرنوشت روحانی به موفقیت یا شکست مذاکرات هسته‌ای گره خورده است!

دکتر روحانی دیروز تصریح کرد: منطق ما نرمش قهرمانانه است همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند اما نرمش ذلیلانه و تسلیم در برابر قدرت‌های بزرگ ممنوع است.

اخیرا اندیشکده بروکینگز در ادامه عملیات روانی محافل آمریکا مدعی شده بود درخشش و افول ریاست‌جمهوری حسن روحانی در گرو مساله هسته‌ای است و با «مرگ امید دستیابی به توافق»، دیگر جای هیچ گونه امیدی به پیشبرد دستور کار جامع وی باقی نمی‌ماند.

سوزان مالونی نویسنده این تحلیل می‌افزاید: روحانی می‌تواند در مباهات خود، به چندین دستاورد مهم از جمله گفت‌وگوی دو جانبه مستقیم و غیرمنتظره با همتای آمریکایی‌‌اش و امضای توافقنامه موقت هسته‌ای استناد کند. با این حال معلوم نیست روحانی به آن اندازه که در مبارزات انتخاباتی موفق شد، بتواند در پیشبرد دستور کار جاه‌طلبانه‌اش موفق شود.

وی سرانجام دلخوری اصلی آمریکایی‌ها را با این جمله بروز می‌دهد که «روحانی کمتر از آنی است که به او درباره تغییر در داخل ایران امید می‌رفت و او به جای این تغییر، ابزاری برای اعاده توازن نظام است». / کیهان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.