1393-08-09 09:34
1038
0
5119

بیلیاتدینف: سردار آزمون دو روز در بیمارستان بود/ او ارزش بالایش را نشان داد

سرمربی روبین‌کازان با تمجید از آزمون گفت: او پس از دو روز در بیمارستان توانست برای ما به میدان برود و گلزنی کند.

به گزارش گلستان ما ، روبین‌کازان شب گذشته موفق شد با دو گل اسپارتاک مسکو را شکست دهد و به جمع هشت تیم برتر جام حذفی روسیه راه یابد. سردار آزمون، مهاجم جوان روبین‌کازان موفق شد گل دوم تیمش را از روی نقطه پنالتی در دقیقه 120 به ثمر برساند.

رینات بیلیاتدینف، سرمربی روبین‌کازان با تمجید از سردار آزمون گفت: او در این دیدار بار دیگر ارزش خود را نشان داد. فراموش نکنید او دو روز در بیمارستان بود و فکر نمی‌کردم بتواند خودش را به این دیدار برساند ولی او از روی نیمکت ذخیره‌ها به میدان آمد، یک پنالتی گرفت و گلزنی کرد تا نشان دهد چه بازیکن توانایی محسوب می‌شود.

سرمربی روبین‌کازان با تمجید از مهاجم ایرانی تیمش گفت: او تلاش زیادی برای گلزنی در این دیدار کرد و با وجود زمان کمی که در میدان بود توانست به خواسته خودش برسد. در ابتدا او قرار نبود در این دیدار بازی کند چرا که دچار یک بیماری عفونی شده بود و به همین خاطر دو روز را در بیمارستان سپری کرد، ولی روز گذشته از بیمارستان مرخص شد و به تمرینات تیم اضافه شد تا خودش را برای این دیدار حساس آماده کند. این نشان می‌دهد که او چه بازیکن مسئولیت‌پذیری محسوب می‌شود.

سرمربی روبین‌کازان در پاسخ به این سؤال که آیا سردار آزمون با تصمیم خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد یا خیر، گفت: نه، این یک تصمیم تیمی بود. او یکی، دو بازی به میدان نرفته بود و هم‌تیمی‌هایش دوست داشتند که در این دیدار گلزنی کند. / ایسنا

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.